Lords and Villeins

0Ortaçağ ailelerinin hanedanlarını büyütün ve evlerini, çiftliklerini ve atölyelerini inşa ederken ve onlara farklı görevler, görevler ve vergiler atadıkça evrimleştiklerini ve etkileşim kurduklarını görün.

Lords and Villeins , yönetici ailenin hanedanını şekillendirdiğiniz, orta çağ toplumunun çok tasasız, cana yakın, ancak karmaşık bir şehir kurma stratejisi simülasyonudur.

Bu oyunda her köylünün günlük hayatını yönetmiyorsunuz; bunun yerine, bütün ailelerle ve onların soyundan gelenlerle ilgilenirsiniz.

Lords and Villeins’de, köylüleri ve soylu aileleri yöneterek ve etkileyerek gelişen bir kasaba inşa etmeye hazır, Lord veya Leydi olarak unvanınızı talep ediyorsunuz.

Gelişen bir kasaba yaratma umuduyla evler, çiftlikler ve atölyeler inşa ederek ve ailelerin görevlerini, vergilerini ve vergilerini yöneterek köylülerinizin ihtiyaçlarını karşılayacaksınız.

Ekonomiyi yönetmek, üretim zincirlerini genişletmek ve köylülerin günlük yaşamlarını etkilemek, kendi yerleşim yerinizin benzersiz bir hikayesini oluşturmanıza olanak tanır.

Tasarımının kalbinde duygusal bir yolculuk var – köylülerinizin büyüdüğünü, geliştiğini, ilişkiler kurduğunu, yaşamlarını ve hikayelerini ilginç şekillerde şekillendirmek için mücadele ve zorluklardan geçtiğini görün.


17.277
OYUN BİLGİLERİ 11 Kasım 2022 20:39
Lords and Villeins

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 300.90 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 10 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?