Lord of Rigel

0Yeni bir büyük strateji macerasında, kargaşa içindeki bir galakside yarışınıza rehberlik edin.

Yaklaşan savaşta hayatta kalmak için koalisyonlar kurun veya yaşlı ırkların korktuğu yükseliş sırlarını keşfedin. Eğer hayatta kalmak istiyorlarsa, ırkınızın üstesinden gelmeniz gereken birçok engel olacaktır.

Kendilerini galaksinin yasal koruyucuları olarak gören yaşlı ırklar da dahil olmak üzere rakip türlerle yüzleşin.

İlerlemeyi bozmaya ve yönlendirmeye çalışan büyük tehditleri savuşturun ve galaksiyi yok edeceklere karşı savunarak prestij kazanın.

Ticaret anlaşmaları ve ittifaklar müzakere ederek Galaktik Konsey siyasetini şekillendirin.

Her türün, seçimlerini yönlendiren kişilikleri ve kültürel gelenekleri olan benzersiz liderleri vardır. Varlık veya silah olmaları için daha zayıf medeniyetlere rehberlik edin veya bunlardan yararlanın.

Bir gölge imparatorluğu kurun ve filoları sabote ederek, altyapıyı bombalayarak, teknoloji çalarak, isyanları kışkırtarak “doğru” siyasi iklimi yaratarak casus ağınızdan yararlanın.

Yıldız gemileri tasarlayın ve duraklatılabilir gerçek zamanlı taktik savaşa katılın.

Küçük fırkateynlerden gezegenleri öldüren devlere kadar, gemilerinizi kirişler, savaşçılar, füzeler ve daha fazlasıyla yükseltebilirsiniz. Düşmanlarınızı yenmek için özel sistem ve silah kombinasyonlarını kullanın.

Her biri benzersiz özelliklere ve davranışlara sahip mevcut 10 ırktan biri olarak oynayın.

Medeniyetiniz için bir yol belirlemek için diplomasi, casusluk, gerçek zamanlı gemi savaşı ve araştırmayı kullanın ya da kontrol için savaşan yaşlı türlerden birine katılın.


3.443
OYUN BİLGİLERİ 7 Ekim 2022 12:43
Lord of Rigel

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.07 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 4 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?