Loopmancer

0Yıl 2046 / Dragon City
Neuro-comp arayüzleri, biyonik protezler ve nano-biyoteknolojinin tümü yaygınlaştı. Toplum oldukça gelişmiştir, ancak sahip olanlar ile olmayanlar arasındaki uçurum sadece daha da büyümüştür. Parlak bir özel dedektif olan Xiang Zixu, ünlü bir kadın gazetecinin ortadan kaybolmasını araştırırken öldürüldü.

Ölümünden hemen sonra, dairesinin yatak odasında bir şaşkınlıkla uyanır. O ne olduğunu anlayamadan telefonu çalar ve ajanstaki meslektaşı ona yeni bir vakayı anlatır: Ünlü bir kadın gazetecinin ortadan kaybolması.

Göze Çarpan Haritalar ve Etaplar; Cyberpunk tarzı Doğu Şehirleri
Bu oyun, özenle hazırlanmış 7 büyük aşamaya sahiptir: Akşamları tatil ruhuyla canlanan Dragon Town; kasvetli Shuigou Köyü; lüks Tang Hanedanı Oteli; deniz Biyonik Varlıkların Eğitim Üssü; ve Biotech Company…

UE4 motoruyla geliştirilen bu oyun, Cyberpunk estetiği ile bir doğu şehir manzarasını tasvir ediyor.

Hızlı tempolu Savaş Aksiyonu
Dövüş becerilerinizi sağlamlaştırmak ve geliştirmek için sonsuz reenkarnasyonlarla yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açın. 100’den fazla silahın kilidini açın, protez uzuv çipleri ile yetenekler kullanın ve düşmanı yenmek için teknoloji öğelerini kullanın.

Eşsiz davranış kalıplarına sahip 30’dan fazla düşmanla yüzleşin: Hırçın gangsterler, iyi donanımlı askerler, nöro-bilgisayar arayüzleri saldırıya uğramış çılgın mutantlar, yüksek eğitimli biyonikler, vb. Liste uzayıp gidiyor ve hiçbirini alt etmek kolay olmayacak.

Her yaşam döngüsünden sonra belirli alanlar rastgele değişecektir. En sevdiğiniz savaş modunu seçin ve nihai gerçeği araştırın.

Yeniden Doğuş Döngüsü: Gerçek veya Fantezi
Her ölümden sonra, Xiang Zixu dairesinde uyanacak ve yeni bir döngüye başlayacaktır. Hikaye ilerledikçe, geçmişte doğru seçim gibi görünen şeyleri gözden geçirmek farklı bir sonuca yol açabilir.

Vereceğiniz her karar oyun içi karakterlerin kaderini değiştirecek ve sonunuzu yeniden yazacak.

Yeni bir döngü başlatmaya hazır mısınız?


10.258
OYUN BİLGİLERİ 13 Temmuz 2022 19:43
Loopmancer

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 10.70 GB

Crack: FLT

Tarih: 13 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?