Lonely Knight

0Lonely Knight indir - (Direkt indir)

Lonely Knight, orta çağ ve antik çağda geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Adı Tristan olan bir kahraman olarak oynuyorsunuz. Tristan’ın eski arkadaşı Garreth, karısını orduya geri dönebilmek için kaçırdı. Nyneve’yi ele geçirdikten sonra Tristan ihanete uğradığını hissetti ve tehlikeli topraklarda beklenmedik bir yolculuğa çıkmaya karar verdi.

İhanet dünyası
Tristan’ın dövüş becerileriyle aksiyonu yepyeni bir ışık altında deneyimleyin ve size ihanet edenleri cezalandırın.
Tehlikeli tuzaklardan kaçınırken ölümcül efsanevi canavarlarla yüzleşmeye hazır olun. Cesur bir Şövalye olarak savaşın kaosuna girin ve birçok benzersiz ve yaratıcı yaratık ve düşmanla etkileşime geçin.

Savaşların alevlerinde dövülmüş
İntikam arayışınızda tehlikeli topraklarda ejderhalara, İskeletlere, Şeytanlara, Hayaletlere ve yozlaşmış bir orduya karşı savaşın.
Oyunun öğrenmesi kolay derin ve sezgisel savaş sistemini kullanarak düşmanlarınızı alt edin.
Fantastik grafikler bu efsanevi dünyaya hayat veriyor.

Yenilgi sadece ertelendi
Kendinizi acımasız yakın dövüş silahlarıyla donatın ve Orta Çağ dünyasına atlayın. Dünyayı keşfedin ve yolunuza çıkan herkesi alt edin. Tanrı Zeus’un yardımıyla merhamet gösterme. Savaş alanına çıkın ve her biri kendi ayrıntılı yapay zekasına sahip yüzlerce ekran birimiyle üçüncü şahıs bakış açısıyla ortaçağ savaşlarının acımasızlığını deneyimleyin.


Lonely Knight indir - (Direkt indir)

26.172
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2022 20:39
Lonely Knight

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 9.1 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 6 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?