Lone Fungus

0Lone Fungus indir - (Direkt indir)

Lone Fungus, yaşayan son mantar olarak oynadığınız, mantarların inşa ettiği bir dünyada geçen gerçek bir Metroidvania oyunudur. Eski bir dünyayı keşfedin, yeni yetenekler kazanın ve sırları keşfedin!

Keşif
Keşfetmeniz için her biri kendi benzersiz düşmanları ve engelleri olan on farklı alan var.

Her alandaki her köşe bucağı araştırmaya istekliysen, pek çok sırrı açığa çıkaracak ve hak ettiğin ödülleri alacaksın.

Keşfiniz boyunca, Kalıntılar, Amblemler şeklinde önemli yükseltmeler ve Sağlık veya Akıl Puanlarınızda yükseltmeler kazanacaksınız.

Bu yükseltmeler şüphesiz herhangi bir oyuncu için değerli olacaktır. Bu yükseltmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için savaş bölümüne göz atın!

Lone Fungus’taki Savaş basittir ancak özelleştirme açısından derinliğe sahiptir.

Örneğin, normalde size zarar verecek herhangi bir şeyi savuşturabilirsiniz, ancak özellikle gelen mermileri savuşturmak, onları düşmanlara geri fırlatır.

Bununla birlikte, asla savuşturmaya zorlanmazsınız ve hatta Amblemleri donatarak savuşturma sisteminin çalışma şeklini bile değiştirebilirsiniz!

Amblemler, dünyanın her yerinde bulabileceğiniz öğelerdir. Bir Amblemi kuşanmak savuşturulan merminin davranışını değiştirebilir, örneğin onu düşmanların arasına sokabilir ama daha az hasar verebilirsiniz.

Veya şapkanızdan bir mermi sektirmek yerine, yakınınızdaki her şeye zarar verirsiniz. Oyuncunun etrafındaki birden fazla mermiyi yok eden bir Girdap Amblemi bile var.


Lone Fungus indir - (Direkt indir)

10.944
OYUN BİLGİLERİ 9 Nisan 2023 01:29
Lone Fungus

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 560 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 7 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?