LIVE A LIVE

0LIVE A LIVE indir - (Direkt indir)

Oyunu satın aldığınızda ücretsiz bir hediye olarak LIVE A LIVE Legends Duvar Kağıdı alacaksınız. Desteğin için teşekkürler!

Başlangıçta yalnızca Japonya’daki Super Famicom için yayınlanan LIVE A LIVE, Steam’de yeniden canlandırılıyor!

OCTOPATH TRAVELER ile aynı HD-2D görsel tarzda hayata geçirilen bu efsanevi RPG’yi deneyimleyin.

Her biri kendine özgü yeteneklere sahip ve farklı zaman dilimlerinde yaşayacak yaşamlara sahip yedi kahramanla tanışın. Hikayelerini seçtiğiniz sırayla deneyimleyin ve yol boyunca şok edici gelişmeleri ortaya çıkarın:

Tarihöncesi: Bir kabile üyesi kelimelerin olmadığı bir dünyada reşit olur. Vahşi Batı: Başına ödül konan bir gezgin, hayatı için savaşıyor.

Çin İmparatorluğu: Bir kung fu ustası değerli bir halefi arıyor. Edo Japonya’nın Alacakaranlığı: Bir şinobi önemli bir gizli görevi üstlenir.

Günümüz: Bir dövüş sanatçısı şimdiye kadarki en güçlü kişi olmaya çabalar. Yakın Gelecek: Psişik güçlere sahip bir genç, kötülüğe karşı tavır alır.

Uzak Gelecek: Yeni yapılmış bir robot, uzayda bir trajediye sürüklenir.

Orijinal besteci Yoko Shimomura’nın yeniden düzenlenmiş müziklerini içeren ve yapımcılığını Takashi Tokita (orijinal oyunun yönetmeni) tarafından yapılan bu yeniden yapım, oyuncuların orijinal oyunda sevdiği her şeyi korurken aynı zamanda yeni gelenlerin de erişimine açık.


LIVE A LIVE indir - (Direkt indir)

10.967
OYUN BİLGİLERİ 10 Ekim 2023 20:29
LIVE A LIVE

Tür: Dövüş, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.41 GB

Crack: RUNE

Tarih: 27 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?