Little Orpheus

2Yıl 1962 ve NASA aya bir insan göndermeye çalışıyor. Sibirya’nın uzak bir köşesinde, bir Sovyet kozmonotu aksi yönde ilerliyor.

Yoldaş Ivan Ivanovich, dünyanın merkezini keşfetmek için keşif kapsülü Little Orpheus ile sönmüş bir yanardağa bırakılır. Aniden ortadan kaybolur.

Üç yıl sonra dünyayı kurtardığını iddia ederek ortaya çıkar. Ayrıca Little Orpheus’a güç veren atom bombasını da kaybetmiştir.

Korkunç General Yurkovoi tarafından bilgi almak için Ural dağlarının derinliklerinde çok gizli bir sığınağa götürülür; General o kadar korkutucu bir adamdır ki Stalin bile ona içki ısmarlamak istemez. General kollarını sıvar, Ivan’a sert bir bakış atar ve “Ee… yoldaş neredeydin? Ve bombam nerede?” Ivan gözlerinin içine bakar ve “General, başıma gelenlere inanmayabilirsiniz ama elimden gelenin en iyisini yapacağım. Çünkü işler şöyle gelişti…”

Kayıp medeniyetleri, denizaltı krallıklarını, tarih öncesi ormanları ve hayal gücünün ötesindeki toprakları keşfederken cesur ama talihsiz kahramanımıza katılın.

İnsanlık dışı Menkv kabilesiyle savaşırken ve korkunç canavarların pençelerinden kaçarken nefesinizi tutun! İmkânsız ihtimalleri yenerken ve yeraltı dünyalarına sosyalizmi getirirken kutlama yapın!

Little Orpheus; Flash Gordon, Sinbad ve The Land that Time Forgot gibi klasik filmlerden esinlenilmiş, teknikolor, side-scrolling bir macera oyunudur.

Little Orpheus’un platform ve hafif bulmaca unsurları, sıradan oyuncular için yeterince basit, ancak deneyimli macera hayranları için yeterince zengindir.

Gişe rekorları kıran eski tarz aile filmlerinin hayranıysanız, sizi Dünyanın çekirdeğine ve ötesine götürecek inişli çıkışlı bir hikâye istiyorsanız veya sadece ideolojik olarak doğru bir eğlenceye ihtiyaç duyuyorsanız; inanması zor bir macerada PC’ye ve konsollara gelmesi en beklenmedik kahramana katılın.

Çarpıcı görseller, mükemmel oyunculuk ve birinci sınıf bir müzikle Little Orpheus, asla unutamayacağınız bir yeraltı destanıdır. Yoldaşlar, merkeze!


7.453
OYUN BİLGİLERİ 13 Eylül 2022 21:10
Little Orpheus

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.23 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 13 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?