Linked Mask

0Büyük bir çorak arazinin kalıntıları üzerine 6 Kule inşa edilmiştir.
Kuleler her tanrıya ve onlara tapanlara ev sahipliği yapar. Tanrılar tercüman olarak bilinir.

Onlar kendilerini müzik ve dans yoluyla yansıtan halk figürleridir.

Kişilikleri, bu toprakların sakinlerinin nasıl yaşadığını ve hareket ettiğini tanımlayan şeydir. Her kader, her ses, her rüya kulelere, onların tanrılarına ve maskelerine bağlıdır.

Hepsini edinin ve Game Boy döneminin altın günlerine büyüleyici bir geri dönüş olan Linked Mask’te giderek zorlaşan bir dizi dönüş ve dönüşte gezinerek dünyayı özgür bırakın.
Özellikler şunları içerir:

MODERN KLASİK – Linked Mask’in sanat tarzı, benzersiz modern bir sunumla karıştırılmış, 90’ların başındaki el oyunlarına bir geri dönüş olarak tasarlanmıştır.

6 KULE MEYDAN OKUYUN – Her kule birden fazla artan zorluk seviyesinden oluşur ve bir Deity ile bir savaşla biter. 6 Tanrı Maskesi toplayın ve en büyük zorlukla yüzleşin – İlkellerin Kalesi.

HER ZAFERLE DAHA GÜÇLENDİRİN – Her biri özel bir silah ve çapraz geçiş yeteneği kazandıran 6 Maske toplayın. Ardından, elinizde yeni yeteneklerle Kulelere dönün ve yeni alanlar ve bonuslar keşfedin.

PLATFORM İÇİN BÜYÜK VİDEOLAR – Ölümcül Kuleler’i geçerken ürpertici derecede havalı müzikler başınızı eğecek – ve bir Deity ile her dövüşe destansı bir müzik eşlik edecek.


2.346
OYUN BİLGİLERİ 11 Eylül 2022 12:26
Linked Mask

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 373.2 MB

Crack: DRMFREE

Tarih: 8 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?