Linguist FPS The Language Learning FPS

0Silah ve ekipman yükseltmelerinin kilidini açmak için hedef dilinizdeki talimatları izleyin. Şehri bir kötü robot ordusundan kurtarmak için yeni dil becerilerinizi kullanın!

Bu bir sınıf *değildir. Burada herhangi bir sınav veya kelime eşleştirme alıştırması yok. Bu oyunun dövüş yönü, FPS meraklıları için gerçek bir meydan okuma sağlamak ve aynı zamanda sizi seçtiğiniz hedef dilde kelime hazinesi ile tanıştırmak için tasarlanmıştır. Kendine en iyi hayatta kalma şansını vermek için öğrendiğin her şeyi kullanman gerekecek.

Rocket Boy Games, Avustralya’nın Canberra şehrinde bulunan iki kişilik küçük bir indie stüdyosudur. Amacımız, dil öğrenme deneyiminize eğlenceli alternatifler yaratmaktır. Lütfen bu oyunun şu anda çok temel bir FPS olduğunu anlayın, ancak desteğinizle gelecekte bunu genişletmeyi çok isteriz.

Gerçekte, başlangıç ​​seviyesindeki/orta seviyedeki biri kadar bundan pek bir şey elde edemezsiniz. Ancak desteğinizle oyuna daha fazla zorluk seviyesi ekleyebilir ve gelecekte çeşitli deneyim seviyeleri için daha fazla oyun yaratabiliriz.

Dil öğrenimine çok yönlü bir yaklaşım, çeşitli kaynaklara maruz kalmayı gerektirir. Kitap okumalı, film izlemeli, dil uygulamalarını kullanmalı, sohbet etmeye çalışmalı ve evet.. oyun oyna!

“Bu oyun yeni başlayanlar için uygun mu?”
Evet! Sadece yeni dil öğrenenler için eğlenceli bir giriş noktası olmakla kalmaz, aynı zamanda anlama hızlarını ve doğruluğunu geliştirmek isteyen orta düzeydeki öğrenciler için de bir meydan okuma sağlayacaktır. Ancak bir meydan okumaya hazır olun. Yeni bir dile dalmak ilk başta çok bunaltıcı olabilir, ancak aynı zamanda öğrenmenin en hızlı ve en etkili yolu.

“Kaç saatlik oyun var?”
Herkes farklı bir hızda öğrendiği için söylemek çok zor. Yeni başlayan biriyseniz, tamamlamadan önce yaklaşık 10 saatlik oyun içi deneyime ihtiyacınız olacağını tahmin ediyoruz.

Linguist FPS, allık tarzı bir oyundur ve (özellikle ilk başlarda) çok fazla ölmeniz beklenir. Dil becerileriniz geliştikçe silahlara, zırhlara ve sağlığa erişmek giderek daha kolay hale gelecek. Tekrarlanan denemelerle hayatta kalma süreniz artacaktır.

Bir eğitim bölgesine ek olarak, ana oyun birkaç potansiyel başlangıç ​​noktası olan büyük bir şehirde gerçekleşir. Tedarik odaları, rastgele zorluklar ve içeride ganimetlerle prosedürel olarak oluşturulur. Böylece her yeniden doğduğunuzda, keşfedilecek farklı zorluklar ve ekipmanlarla yeni bir yerde olacaksınız.


5.886
OYUN BİLGİLERİ 20 Mayıs 2022 18:46
Linguist FPS The Language Learning FPS

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.36 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 20 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?