Lies of P

4Lies of P indir - (Direkt indir)

Lies of P dünyasının başına gelen olaylarla aranızda duran hayal edilemez canavarlar ve güvenilmez figürlerin bulunduğu bir yalan ağına yakalanmış Geppetto tarafından yaratılmış bir kuklasınız.

Salgın şehirde size rehberlik eden gizemli bir ses tarafından uyandırılıyorsunuz. Krat – bir zamanlar çılgınlık ve kana susamışlıkla zehirlenmiş canlı bir yer.

Bizim ruhumuz gibi, kendinizi ve silahlarınızı anlatılmamış dehşetlerle yüzleşmek için uyarlamalı, şehrin elitlerinin anlaşılmaz sırlarını çözmeli ve kendinizi bulma yolculuğunda çıkmazlarla gerçeklerle yüzleşmeyi ya da yalanlar örmeyi ve bunların üstesinden gelmeyi seçmelisiniz.

KOYU ŞIK VE ZARAR BİR DÜNYA
Bir zamanlar kukla endüstrisi sayesinde gelişen ve şimdi sokakları kanla kaplı olan Belle Epoque dönemi tarzında bir yer olan Krat şehrinin sırlarını ortaya çıkarın.

・BÜKÜLMÜŞ ALETLERLE SAVAŞ
Dinamik silah kombinasyonlarını bir araya getirerek, Legion Arms’ı kullanarak ve yeni yetenekleri etkinleştirerek, acımasız düşmanlara ve araziye karşı koymak için benzersiz bir savaş stili geliştirin.

・YALAN NEDİR?
Acı ya da çaresizlik içindeki diğer insanları yalan söyleyerek teselli edebileceğiniz ya da doğruyu söylemeyi seçebileceğiniz seçimlerle karşı karşıya kalacağınız zamanlar olacaktır.

Kendi yolunuzu çizin.
・YENİDEN TASARLANMIŞ BİR KLASİK
Oyuncuların Lies of P dünyasında saklı sırları ve sembolleri keşfetmelerine olanak tanıyan karanlık, acımasız bir anlatı olarak yeniden yorumlanan Lies of P

HOTFİX İNDİR▼
HOTFİX İNDİR


Lies of P indir - (Direkt indir)

81.276
OYUN BİLGİLERİ 14 Şubat 2024 09:16
Lies of P

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 35 GB

Crack: RUNE

Tarih: 18 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?