Liberte

0Liberte indir - (Direkt indir)

Liberté, Fransız devrimi zamanlarındaki Paris’te geçen deste oluşturmalı bir roguelite oyunu. Şehirdeki nüfuz sahibi dört fraksiyon arasındaki entrikalara sıkışmış sıradan bir Parisli Rene ile, savaştan zarar görmüş sokaklarda cesaretini göster. Kartlar topla, ortaklıklar kur ve başka bir boyuttan şehre gelen gizemli işgalci Lady Bliss’in ardındaki sırrı ortaya çıkar.

18. yüzyılın Paris’inde, tarihi yeniden şekillendirecek bir anın ortasındasın. Kralın olmadığı, tacın kaybolduğu ve Prens Phillip’in taç giyme töreni sırasında ortaya çıkmış dünya dışı bir varlık olan Lady Bliss’in mahvettiği bir dünyaya uyanıyorsun. Lady Bliss, ona yaraşır bir kraliçe veya kral bulmanı istiyor. Paris’teki tüm insanlar dururken, sıradaki hükümdarı bulmak neden Rene gibi sıradan birinin kaderi?

Kart ve görünümler eşliğinde benzersiz oyun tarzını oluştur.
100’ün üzerindeki Beceri ve Yetenek kartını farklı şekillerde bir araya getir. Baştan aşağı ateşli silahlar kuşan, kılıç ve baltalarla önüne geleni kes, gitarla düşmanlarına darbeler indir ve devrim şarkıları söyle! Rene’ye ister insan formunda liderlik et, istersen görünüm değiştirme özelliğini kullanarak diğer karakterlerden biri olarak oyna: Usta Avcı Viktor, Kabile Savaşçısı Flea veya İsyan Lideri Ana. Güçlü düşmanlarla birlikte Lady Bliss’in lanetleriyle de yüzleşeceksin, bu yüzden savaş meydanına hazırlıklı gelsen iyi olur.

Bliss’in dehşet verici gizemini ortaya çıkar.
Lady Bliss bir anda ortaya çıktı ve içinde saklandığı Cronenberg tarzı bir cehennem diyarı olan Bliss’e yalnızca sen ulaşabiliyorsun. Kudretli Eldritch yaratıklarının koruduğu Bliss bahçeleri tehlikeli bir yer. Ancak canavarın isteklerini yerine getirdikçe, Lady Bliss’in kim olduğuna ve gizli görevinde neden seni seçtiğine dair gizemleri ortaya çıkaracaksın.
40 saatin üzerinde diyalog seni bekliyor.

Gerçek Fransız Devrimi olaylarından, karakterlerinden ve mimarisinden ilham alan Liberté, seni yok olmanın eşiğindeki bir dünyaya çağırıyor. 40 saatin üzerindeki oynanış boyunca biyolojik korkuya tanıklık edecek, politik entrikalara ve suikast girişimlerine katılacak, giyotinlerin ardında bıraktığı kan izlerine şahit olacaksın.


Liberte indir - (Direkt indir)

10.519
OYUN BİLGİLERİ 23 Mayıs 2023 16:41
Liberte

Tür: Aksiyon, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.78 GB

Crack: RUNE

Tarih: 23 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?