Let’s School

1Let’s School indir - (Direkt indir)

Let’s School’da, mezun olduğunuz okulunuzu yenileme ve yönetme görevi verilen bir müdür rolünü üstleniyorsunuz! Oyunun iki temel mekaniği vardır: okulun inşası ve tasarımı ve öğrencilerin ve öğretmenlerin dinamiklerini yönetme.

Her öğrencinin benzersiz ilgi alanları ve özlemleri vardır, bu da müdür olarak rolünüzü daha karmaşık hale getirir. Okulunuzun itibarı, öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılamak, akademik baskıyı denetlemek ve giyim, yemek ve seyahat gibi konuları yönetmek gibi faktörleri dengelemek sürükleyici ve zorlu bir deneyim sağlar. Bir müdürün olağan sorumluluklarının yanı sıra, gizemli tehlikeler ve işlerin çığrından çıkmasına neden olabilecek potansiyel tehditler de dahil olmak üzere okul dışından kaynaklanan çeşitli sorunları yönetmekle görevlendirildiniz!

Okulun mimari tasarımı, oyuncu için boş bir tuvaldir. Çeşitli fonksiyonel tesisleri planlama ve inşa etme özgürlüğü ve yüzlerce eğitim ekipmanına erişim ile kurumunuzun estetik ve pratik manzarasını siz tanımlarsınız. Kendinizi yatay genişlemeyle sınırlamayın – daha yenilikçi gelişmeler ve hatta eksantrik yapılar için çok katlı binalar inşa ederek dikey düşünün!

Öğretmenlerin ve öğrencilerin kaderi sizin elinizde. Öğretmenlerin ve öğrencilerin işe alım süreci, öğretim metodolojileri ve kişisel gelişimi sizin kararlarınıza bağlıdır. Öğretmenlerinizin becerilerini geliştirmek, onlar için farklı rollerde fırsatlar yaratır. Seçmeli dersler vererek öğrencilerin morallerini ve akademik performanslarını etkileyerek gelecekteki yaşam yollarını şekillendirebilirsiniz.

Okul disiplininin yönetimi bir diğer önemli sorumluluktur. Okul tesislerinin öğrencilerin morali üzerindeki etkisine dikkat edin ve öğrenci sıkıntısı belirtilerine karşı dikkatli olun. Kantinde aşırı yemek kilo alımına yol açarken, gözlük kullanımındaki artış aşırı stresin işareti olabilir. Sıhhi tesislere uygun erişim hayati önem taşır, çünkü bunların olmaması yaygın kaygıya ve okul binalarının kötüye kullanılmasına neden olabilir.


Let’s School indir - (Direkt indir)

13.223
OYUN BİLGİLERİ 27 Temmuz 2023 15:38
Let’s School

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 564.30 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 27 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?