Lethal Company

0Şirketin sözleşmeli çalışanısınız. Göreviniz, Şirketin kar kotasını karşılamak için terk edilmiş, sanayileşmiş uydulardan hurda toplamaktır.

Kazandığınız parayı daha yüksek risk ve ödüllerle yeni aylara seyahat etmek için kullanabilir veya geminiz için şık kostümler ve dekorasyonlar satın alabilirsiniz.

Bulduğunuz her yaratığı tarayıp hayvan listenize ekleyerek doğayı deneyimleyin. Harika dış mekanları keşfedin ve metruk, çelik ve beton alt kısımlarını araştırın. Kotayı asla kaçırmayın.

Bu tehlikeler savunmasız ve yalnız kişileri hedef alıyor ve mürettebatınızın korunması tek umudunuz olabilir.

Tuzakları çağırmak için radarı kullanarak ve uzaktan kilitli kapılara erişmek için gemi terminalini kullanarak mürettebat arkadaşlarınıza geminizden rehberlik edebilirsiniz veya hep birlikte içeri girebilirsiniz.

Şirket mağazasında ışıklar, kürekler, telsizler, sersemletici el bombaları veya müzik çalarlar dahil olmak üzere bu iş için pek çok faydalı araç bulunmaktadır.

Geceleri işler tehlikeli hale geliyor. İşler çok tehlikeli hale gelmeden tüm değerli eşyalarınızı gemiye taşımak için mürettebat arkadaşlarınızla iletişim kurun ve kimseyi geride bırakmamaya çalışın.


23.619
OYUN BİLGİLERİ 30 Ekim 2023 12:23
Lethal Company

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 305.86 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 24 EkiM 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?