LEMURIA

0LEMURIA, büyük sokak isyanları ve ölümcül bir salgının başlangıcında geçen silahlı çatışmalar, diyaloglar ve çok sayıda ara sahne ile 3. şahıs bir macera nişancı oyunudur. Medeniyet çökmeye başladığında ve yasaları artık yürürlükte olmadığında, ortaya çıkan tüm sorunların yeni yöntemlerle çözülmesi gerekir.

Silahlar, kızlar, arabalar, altın, uranyum ve tomarlarca para – peki, başka ne var? Belki çalıntı dijital paralara sahip bir SSD sürücüsü?

Ana karakterler
Oyunun ana karakterleri, işsiz emektar Alex ve hevesli casus Kanta Anora , her biri kendi amaçları için, her biri dünyanın kendi ucundan, her biri kendi tarzında Afrika ülkesi Lemurya’ya yolculuklarına başlar . Ne olacaklar -dostlar, düşmanlar, aşıklar- zaman gösterecek.

Alex , rüyasına giden yolda orduda öğrendiği becerileri bir kereden fazla kullanmak zorunda kalacak ve Kanta , herhangi bir, hatta en basit görevi yerine getirirken Armageddon’u düzenleyebilir (ve büyük olasılıkla yapacak).

Müzik
Oyun iki tanınmış yazarın müziğini kullanıyor – Chris Onyak ve John Leonard French . Özel bir karıştırma sistemi, müzikal arka planın oyun değişikliklerine sorunsuz bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

Yapay zeka
NPC AI saldırabilir, geri çekilebilir, siperden ateş edebilir, tıbbi malzeme ve cephane arayabilir, gruplar halinde birleşebilir ve farklı yönlere dağılabilir, engelleri aşabilir ve düşmanın görüş alanı dışında bekleyebilir. Ve tüm bunlar, önceden tasarlanmış tetikleyiciler olmadan, her savaşı benzersiz ve tekrar oynanabilir hale getirir.


32.332
OYUN BİLGİLERİ 10 Mayıs 2022 12:23
LEMURIA

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 13.71 GB

Crack: DOGE

Tarih: 10 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?