Lempo

1Lempo indir - (Direkt indir)

“Bazen gerçekten kaybolursun. İşte o zaman birini ararsınız ve o da sizi kurtarmaya kurtarma ekibi gönderir. Peki ya seni bulamazlarsa? Ya o kadar kaybolduysan seni bulmaları imkansız.
Fantazi dünyalarına inanır mısın? Ben de yapmadım. Ta ki kendimi bir tanesinin içinde bulana kadar.”

Lempo, Finlandiya mitolojisinden ilham alan, 9’dan 5’e kadar sıradan bir adam olan ve iş gününün ardından ormanda kaybolan Paul olarak oynadığınız psikolojik bir korku oyunudur. Daha önce Metsänpeitto’da mahsur kalan insanların hikayelerini ortaya çıkarın. Bu ürkütücü yerde neler olduğunu öğrenmek için ulaştığınız küçük eşyalardan yararlanın ve bu kötü niyetli orman sizi tüketmeden önce huzurlu hayatınıza geri dönün.

Metsänpeitto’nun karanlığı tehlikelidir, bulunacak eşyalarla ve ortaya çıkarılacak gizemlerle dolu ortamları araştırmak için yolunuzu bir çakmak ve el feneriyle aydınlatın… Ama çok hızlı gitmeyin, yoksa kaybolursunuz, isterseniz pusulanızı kullanın Bu lanet ormandan kaçmak için. Lempo’daki yolculuğunuz sırasında ruhlarla karşılaşacaksınız. Onları takip et! Size aradığınız ipuçlarını gösterip söyleyebilirler.

Lempo’nun hikayesi karanlık ve fantastik bir dünya olan Metsänpeitto’da yatıyor. Ruhların canlılardan aldığı enerjiyle bir arada tutulan bir düzlem. Burası insanlara göre bir yer değil, keşifleriniz sırasında oyalanmayın çünkü Metsänpeitto, dünyamızın yasalarının önemli olmadığı çarpık bir bölgedir. Yoksa olasılıklar aleminin ötesindeki varlıklarla karşılaşabilirsiniz.
Sürükleyici bir psikolojik kabus

Lempo’nun tüyler ürpertici görsel ve işitsel atmosferiyle canlı bir kabus yaşayın. Paul ne yazık ki hayal kurmuyor. Bu tekinsiz ormandan kaçmak için anlatılamaz olaylarla ve hayal gücünüzün ötesinde varlıklarla yüzleşmeniz gerekecek.


Lempo indir - (Direkt indir)

32.737
OYUN BİLGİLERİ 7 Eylül 2023 18:23
Lempo

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 8.5 GB

Crack: FLT

Tarih: 7 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?