LEGO Pirates of the Caribbean

5LEGO Pirates of the Caribbean indir - (Direkt indir)

LEGO® Pirates of the Caribbean: The Video Game, Karayip Korsanları dünyasını ve tüm renkli karakterlerini LEGO Brick formunda hayata geçiren bir aksiyon macera oyunudur. Oyuncular dört filmin tüm unutulmaz sahnelerini mizahi ve ilginç LEGO Video Oyunları tarzında deneyimleyecekler.

Ürün Özellikleri:
Karayip Korsanları evreninin dolambaçlı macerasını, saygısız mizahını, unutulmaz karakterlerini ve muhteşem yaratıklarını (4 filmin tamamından içerik), aksiyon-macera oyunu, ilgi çekici bulmacalar ve komik, ilginç LEGO ara sahneleri ile deneyimleyin.

Jack Sparrow, Kaptan Barbossa, Davy Jones ve her biri kendi kişiliğine sahip diğer tüm favori Karayip Korsanları karakterleri olarak oynayın!

Oyuncuları San Juan limanından Tortuga’nın korsan cennetine ve aradaki her yere götüren “LEGO twist” ile dört filmden en sevdiğiniz sahneleri yepyeni bir şekilde deneyimleyin!

LEGO video oyunu serisinin en sevilen özelliklerinden biri olan Yerel Eşli oyun, takım kurmanıza ve başkalarıyla maceranın tadını çıkarmanıza izin vermek için geri dönüyor!


LEGO Pirates of the Caribbean indir - (Direkt indir)

20.863
OYUN BİLGİLERİ 27 Mart 2022 19:39
LEGO Pirates of the Caribbean

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.2 GB

Crack: GOG

Tarih: 24 Mayıs 2011

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?