LEGO Bricktales

0LEGO Bricktales indir - (Direkt indir)

LEGO® Bricktales’te, kendi hayal gücünüzle yapboz çözümleri tasarlamak için tuğladan tuğlaya yenilikçi bir yapım tamircisi keşfedin. Her sorunun yapıcı bir çözümü olduğu güzel bir LEGO dünyasında kreasyonlarınızın hayata geçtiğini görün.

Büyükbabanızın köhne eğlence parkını yanında küçük robot arkadaşınızla canlandırmasına yardımcı olacak ilhamı ararken, tuğladan tuğladan yapılmış güzel LEGO diorama biyomları dünyasında destansı bir maceraya atılın.

Yolculuğunuz sizi en derin ormanlara, bol güneş alan çöllere, hareketli bir şehir köşesine, yüksek bir ortaçağ kalesine ve tropik Karayip adalarına götürecek.

Bulmacaları çözerek bu dünyaların minifigürlerine yardım edin ve bu dünyaları daha fazla keşfetmek ve içerdikleri birçok sır ve gizemi ortaya çıkarmak için hikaye boyunca yeni becerilerin kilidini açın.

Market standı veya müzik kutusu gibi tamamen estetik tasarımlardan vinç veya jirokopter yapımı gibi işlevsel fizik tabanlı bulmacalara kadar her diorama, sezgisel tuğla-tuğla inşa etme özgürlüğü ile çeşitli inşaat noktaları sunar.

Her noktada size bir tuğla seti verilir ve işe yarayacak benzersiz bir yapı bulmak size kalmış. Belirli bulmacaların ve görevlerin yanı sıra eğlence parkında ek yapılar var, böylece sürüşleri kendinize ait hale getirmek için özelleştirebilirsiniz!

Dahi bir mucit olan büyükbaban seni yardıma çağırdı! Sevgili lunaparkı kapanmak üzere, çünkü belediye başkanı, gerekli onarımların kurallara uygun hale getirilmesi için yapılmadığı takdirde her şeyi kapatıp araziyi ele geçirmekle tehdit ediyor.

Güçlü küçük robot arkadaşınızın yardımıyla, uzaylı teknolojisine dayalı gizemli bir cihaz kullanarak onu geri yükleyebilirsiniz.


LEGO Bricktales indir - (Direkt indir)

10.802
OYUN BİLGİLERİ 12 Ekim 2022 19:14
LEGO Bricktales

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 402.84 MB

Crack: GOG

Tarih: 12 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?