Legendary Hoplite

1Aşil, Hektor ve Perseus gibi Yunan mitolojisindeki eski kahramanlardan ilham alan genç komutan Dio olarak oynayın. Ithaca şehrine saldıran binlerce canavarı öldürmek için mızraklar, kılıçlar ve kalkanlar kullanıyor. Dio, kullanılacak geniş ekipman yelpazesi, çağrılacak tanrısal güçler ve savaş için hazırlanacak yepyeni ordularla gerçek gücünü henüz keşfetmedi. Bu, insanlığın kaderini belirleyecek bir savaştır.

Savunmanızı aşmaya çalışacak canavarlar çok ve çeşitlidir. Özellikle efsanevi boss’larla uğraşırken savaş taktikleri ve güç dengesi hakkında dikkatli düşünmeniz gerekecek.

En önemli amaç düşmanın kapıdan geçmesine izin vermemektir. Yunan mitolojisindeki canavarlara ve efsanevi kabilelere karşı savaşın. Saflarınızı aşmak ve savunma hattını parçalamak için tüm güçlerini kullanacaklar.

Savaşlarda ordunuzu yönetmeli ve farklı düşmanlarla yüzleşmek için doğru stratejileri düşünmelisiniz.

Dünyanın sıradan silahları güçlü canavarların saldırılarını püskürtmek için yeterli değil. Dio’nun ölümcül güce sahip silahlara, bizzat Tanrıların kutsadığı eserlere ihtiyacı var.

Orduları stratejik olarak düzenlemenin yanı sıra, daha güçlü ve sıra dışı düşmanlarla eşleşmek için onları savaşlar yoluyla yükseltmeniz gerekecek. Klasik beceri ağacı yükseltme sistemi, savaş tekniği setleri ile bir araya gelerek gerekli çok yönlülüğü sağlar.

Bunları değiştirmek taktiksel seçeneklerin önünü açacak ve savunucularınızın sürekli değişen canavar dalgalarını alt etmesine olanak tanıyacak.
Becerilerin birleşimiyle kendi yapınızı oluşturun ve düşmanlarınız için güçlü bir düşman olun.


13.395
OYUN BİLGİLERİ 4 Şubat 2024 14:22
Legendary Hoplite

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.94 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 2 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?