Le Mans Ultimate

2Le Mans, sürekli gelişen bir hikaye… gücünü duygu, hız ve zaferden alıyor.
Arabada, takım garajında, pistte ve yolun her adımında; takım çalışması, gerçek cesaret ve insan ruhu, tam bir şampiyonluk formülü oluşturmak için bir araya geliyor. 20 Şubat’ta yolculuğun başlayacağı Erken Erişimin ilk gününden itibaren neler bekleyebileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Resmi Oyun
Le Mans Ultimate, FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası ve 24 Saat Le Mans’ın resmi oyunudur. Spor otomobil yarışlarında heyecan verici yeni çağı canlandırın. Le Mans Ultimate, hem deneyimli sim yarışçıları hem de spor ve türe yeni başlayanlar için gerçek hayattaki FIA WEC serisiyle büyüyen ve gelişen sürükleyici bir oyun sunuyor.

İkonik Arabalar
2023’ün inanılmaz yüzüncü sezonundan en son teknolojiyle donatılmış en yeni üretici Hypercar’ları kullanın. Toyota, Ferrari, Porsche, Cadillac, Peugeot, Glickenhaus ve Vanwall arasındaki heyecan verici pist savaşlarını yeniden yaratın.

Hypercar’ların yanı sıra rekabetçi bir dizi sınıf da geliyor. Tekerlek tekerleğe LMP2 yarışmasında ve son derece yakın, gürültülü GTE arabalarında kornaları kilitleyin. Aston Martin, Corvette, Ferrari ve Porsche gibi ünlü markaların üstünlüğü için çabalayın.
İlk günden itibaren 100’den fazla farklı görünüm varyasyonuna sahip 12 araba satışa sunulacak.

Efsanevi Pistler
2023 takvimindeki yedi destinasyon da dahil olmak üzere dünyanın en saygın pistlerinden bazılarında yarışmanın heyecan verici mücadelesinin tadını çıkarın: Autodromo Nazionale Monza, Circuit de Spa-Francorchamps, Sebring Uluslararası Yarış Pisti, Bahreyn Uluslararası Pisti, Algarve Uluslararası Pisti ( Portimão), Fuji Yarış Pisti ve Le Mans’taki efsanevi Circuit de la Sarthe – en üst düzey yarış deneyiminin oyun alanı.


16.626
OYUN BİLGİLERİ 20 Şubat 2024 21:47
Le Mans Ultimate

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Yarış

Platform: PC

Boyut: 18 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 20 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?