Laysara Summit Kingdom

4Laysara Summit Kingdom indir - (Direkt indir)

Laysara: Summit Kingdom, türü yeni yüksekliklere çıkaran mücadeleci bir şehir kurma oyunudur! Halkınız ovalardan sürüldükten sonra, onlara dağ yamacında yeni bir ev kurmanız gerekiyor. Her Hikaye veya Sandbox oynayışınızda, farklı dağlara eşsiz özelliklere ve mücadelelere sahip şehirler kuracaksınız. Şehirleriniz beraber var olur, bu yüzden ticaret ağınızı önceden kurduğunuz şehirlere göre ayarlayabilirsiniz. Laysara’nın yitik krallığını yeniden inşaa edin!

Her dağ eşsiz mücadelelere sahiptir; farklı şekiller, düzenler, kaynaklar ve hava durumları. Bazen yeşil ovalarda tarım yapacak geniş topraklarınız varken bazen de donmuş bölgelerden değerli madenler çıkartmanız gerekir. Eğer herhangi bir kaynak için zor duruma düşerseniz, her zaman başka şehirlerle ticaret yapabilirsiniz..

Dağ yamacında yaşamak demek, aynı zamanda çığlarla da uğraşmak demektir. Bunu engelleyemezsiniz, ancak hazırlanmak için farklı yollarınız da var. Ağaçlandırma yaparak doğal bariyerler yapabilir, duvar örerek karın yönünü değiştirebilir veya hala başa çıkabilecek seviyedeyken erkenden çığı düşürebilirsiniz. Eğer dikkatli olmazsanız şehirleriniz gömülmüş ve parçalanmış olur.


Laysara Summit Kingdom indir - (Direkt indir)

24.617
OYUN BİLGİLERİ 15 Nisan 2024 21:04
Laysara Summit Kingdom

Tür: Oyun, Erken Erişim, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.29 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 10 Nisan 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?