Lawn Mowing Simulator – Dino Safari

0Lawn Mowing Simulator – Dino Safari indir - (Direkt indir)

Dino Safari, ilk olarak 1994 yılında tarih öncesi her şeye yönelik ana akım trendinden yararlanmak için kapılarını açtı ve bugün hâlâ güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor. Bu sevilen yerel bölge, civardaki önde gelen turistik yerlerden biridir ve merkezinde gururla yükselen yanardağın çevresinde hem çocukları hem de yetişkinleri geçmişe götürür. Yeterince cesursanız… İçlerinde zemin bakımına ihtiyaç duyan sekiz dinozor bulunan dört ana bölge var.

T-Rex Paddock

Meşhur Tyrannosaurus Rex, pek çok kişinin favori dinozorudur ve ayak izlerini T-Rex Paddock’a kadar takip edebilirsiniz. Bunları Dino Safari’nin konukları için görünür ve el değmemiş hâlde tutmak için izlerin etrafını dikkatlice biçin!

Cretaceous Canyon

Cretaceous Canyon, sadece daha benzersiz kadim yaratıklara değil, aynı zamanda parktaki her yaştan misafirin bir şeyler atıştırabileceği Cretaceous Café’ye de ev sahipliği yapıyor. Ne yazık ki bazı konukların tavırlarının da kadim zamanlardan kalma olduğunu söyleyebiliriz, bu yüzden alanı hem biçmeyle hem de temizleme kontratlarıyla en iyi hâle getirdiğinize emin olmanız gerekiyor.

Herbivore Valley

Nazik dev sürüleri, Herbivore Valley’de ‘dolaşıyor’ ve Dino Safari’nin konukları genellikle bir Brachiosaurus’un altında gölgelenmenin veya bir Parasaurolophus ile piknik yapmanın tadını çıkarıyor. Dino Safari’nin en genç müşterileri de Herbivore Valley’in oyun alanını kullanabilir, bu nedenle bu bölgenin mümkün olduğunca temiz ve düzenli kalması son derece önemlidir.

Raptor Enclosure

Sık çalılıkların arasından muhtemelen tüm Dino Safari bölgesinin en tehlikelisi olan Raptor Enclosure’a giden dolambaçlı yolu takip edin. En çok korkan konukların bile bölgede yaşayan Velociraptorlardan kaçarken el değmemiş çevreyi hayranlıkla seyretmek için bir saniyeliğine durup bakacaklarından emin olun.


Lawn Mowing Simulator – Dino Safari indir - (Direkt indir)

6.621
OYUN BİLGİLERİ 13 Mart 2022 02:08
Lawn Mowing Simulator – Dino Safari

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 11.7 GB

Crack: FLT

Tarih: 10 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?