Lawgivers II

0Lawgivers II, tur-tabanlı bir siyasi ve jeopolitik simülasyon oyunudur. Oyuncu, siyasi kariyerine basit bir aktivist olarak veya doğrudan bir parti lideri olarak başlama seçeneğine sahiptir. Oyunda kazanmanın üç farklı yolu vardır: Kişisel çıkarları takip ederek, parti etkisini kullanarak veya ulusal prestij elde ederek.

Dünya
En tanınmış ülkeleri, bölgesel/devlet bölgelerini ve şehirleri içeren el yapımı gerçekçi bir dünya haritası bulunmaktadır. Oynanabilir uluslar da seçim bölgelerini içerecektir. Nüfus yoğunluğu, dış ilişkiler, GSYİH büyümesi, askeri harcamalar, medya etkisi, seçim sonuçları vb. gibi bilgileri göstermek için kullanıcı dostu filtreleri kullanabilirsiniz. Daha iyi bir genel bakış için harita ayrıca 2D olarak yansıtılabilir.

Seçimler
Lawgivers II, oyuncuların seçimleri kazanmak için yeni stratejiler deneyebileceği ve ulusal iflası önlemek için politikaları uygulayabileceği bir sandbox oyunu olarak tasarlanmıştır. Oynanabilir tüm uluslar kendi sistemleri ve kurallarıyla başlar. Oyun sırasında milletvekilleri, parlamento/kongre tarafından orantılı, çoğunlukçu veya karışık bir seçim sisteme geçilmesini önerme yetkisine sahip olabilirler. Seçim bölgeleri de düzenlenebilir ve seçimleri kazanmak için gerrymandering uygulanabilir. Önemli konuları tartışmak için tartışmalar bir bölgede/eyalette düzenlenebilir ve bu, o bölgedeki nüfusu etkileyen önemli konuları ele alır.

Parlamento/Kongre
Milletvekillerinizle birlikte parlamento/kongreye girerek yasaları onaylama veya kaldırma işlemlerini genişletilmiş ve gerçekçi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Parlamento demokrasisine göz kulak olmak ve özel komiteler oluşturmak için meclis başkanını seçin. Milletvekilleri yasalar ve yönetim şekilleri hakkında kendi görüşlerine sahip olacaklardır. Parti içinde çok fazla farklı görüş varsa, bazı politikacılar ayrılabilir veya başka bir parti kurabilir. Kişisel geçmişlerini kontrol edin ve en zor zamanlarda güvenlerini sağlamak için önlem alın. Bir yasa için gizli oylama talep edin veya başkanın görevden alınması için bir önerge sunun.


10.833
OYUN BİLGİLERİ 21 Ağustos 2023 16:15
Lawgivers II

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 126.48 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?