Last Train Home

0Last Train Home indir - (Direkt indir)

Savaş sebebiyle harap olmuş çorak topraklar üzerinde umutsuz bir göreve çıkın.

Amacınız zırhlı bir trenle yolculuk yapan Çekoslovak askerlerini evlerine ulaştırmak fakat önünüzdeki yol güçlüklerle dolu. Rusya’da Kızıl ve Beyaz ordular arasında yaşanan iç savaşın ortasında sıkışıp kalan birliğinizin; muharebe kabiliyetini koruması, sınırlı kaynaklarınızı dikkatlice yönetmesi ve askerlerin moralini ne pahasına olursa olsun yüksek tutması gerekiyor.

Sibirya’nın çorak ve hiçbir hatayı affetmeyen toprakları üzerinde seyahat ederken dondurucu soğuk ve acımasız doğa tüm limitlerinizi zorlayacak. Kaynaklarınız kısıtlı ve mürettebatınız bitkin düşmüş durumda fakat yine de ilerlemek zorundasınız.

İç savaşın ortasında ilerlerken savaşın dehşeti her zaman etrafınızda olacak. Görevinizin sonucunu belirleyecek gerçek zamanlı muharebeleri gerçekleştirirken birliğinizin kaderi birkaç önemli askerin eylemleriyle şekillenecek.

Elinizin altında bulunan her yeteneği kullanarak askerlerinizin güvenliğini sağlayıp görevinizi tamamlamaya çalışırken taktiklerinizi dikkatlice seçmeniz gerekiyor. Dikkatli eğitim ve gelişimle, ekipleriniz deneyimli yoldaşlardan ve kardeşlerden oluşan bir birliğe dönüşerek yolunuza çıkan her engeli aşmaya hazır hâle gelecek.

Yolculuk boyunca aldığınız kararlar yoldaşlarınızın kaderlerini belirleyecek. Çekoslovak Lejyonu’nun 1. Dünya Savaşı’ndan sonra yeni kurulan cumhuriyetlerine dönmek için verdikleri tarihi mücadeleden esinlenilen bu hikâyede önünüzdeki görev, cesaretinizi ve hayatta kalma iradenizi sınayacak. Eve Giden Son Tren’in kaderi sizin ellerinizde.

HANGİ SAVAŞTA YER ALACAĞINIZI SEÇİN: Ekiplerinizle bir dizi gerçek zamanlı görevde, özel muharebe yetenekleri, planlama ve üstün taktikler kullanın ve farklı görevleri tamamlayarak zafere ulaşın.

ASKERLERİNİZİ GELİŞTİRİN: Yeni yetenekler açın ve daha iyi ekipman toplayarak askerlerinizin seviyesini artırın. Onların hikâyelerini öğrenin, madalyalar verin ve rütbe atlamalarına yardımcı olun.

MÜRETTEBATINIZI YÖNETİN: Askerlerinizin trendeki muharebe dışı görevlerini yönetin. Eşyalar oluşturun, yaralılarınızı iyileştirin ve zorlu eve dönüş yolunuz boyunca birliğin moralini yüksek tutun.


Last Train Home indir - (Direkt indir)

44.248
OYUN BİLGİLERİ 28 Kasım 2023 17:47
Last Train Home

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 18.55 GB

Crack: RUNE

Tarih: 28 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?