Last Kids on Earth Hit the Deck

1Mevcut durum – dünya guguklu muz. Zombiler ve dev canavarlar Wakefield kasabasını ve belki de dünyanın geri kalanını ele geçirdi.

Kıyamet sonrası aksiyon kahramanı ve terk edilmiş üvey çocuk Jack Sullivan ve arkadaşları June, Quint ve Dirk Dünyadaki Son Çocuklardır. Kandırılmış bir Muhteşem Ağaç Kalesi’nde yaşıyorlar ve Monster-Zombie Apocalypse’de hayatta kalmak için savaşmak zorundalar.

Last Kids on Earth savaş kartı serisinin İlk Bölümünde Jack ve hayatta kalan ekibinin salyaları akan zombi ordularını ve başka bir boyuttan gelen garip canavarları savuşturmasına ve Feats of Apocalyptic Success kazanmasına yardım edin.

Dünyadaki Son Çocuklar: Desteye Çıkın! Max Brallier’in ödüllü genç-yetişkin romanı (ve Netflix) serisi Last Kids on Earth’e dayanmaktadır!

ÖZELLİKLER:
Ekip çalışmasına dayalı savaş kartı stratejilerini kullanarak düşmanlarla iki karakterli etiket ekibi savaşı.

Kitap serisinin anlatımını takip eden veya size Wakefield kasabasında yeni hayatta kalma deneyimleri sunan 30’dan fazla görev.

Karakter başına 60’tan fazla benzersiz kart, görev tabanlı kartlar, donanım tabanlı kartlar ve konum tabanlı kartlar dahil olmak üzere çeşitli kartlar. Görevinize ve savaşlarınıza göre ek kartlar alırken her karakter için mükemmel savaş destenizi oluşturun.

Her karakterin özel yetenekleri üzerine inşa edilen karakter kartları.

Rover ve Scream Machine gibi, “hazırlandığınızda” her biri görevleriniz için farklı kartlar sağlayan 50’den fazla teçhizat parçası.

Canavarlarla savaşma becerinizi artıran “Atomic Cola” ve “Sulfuric Stink Bombs” gibi sarf malzemeleri.

Sarf malzemelerini yeniden doldurabileceğiniz, teçhizatınızı yükseltebileceğiniz ve hatta kendi özel kartlarınızı oluşturabileceğiniz bir üretim Masası.

Last Kids on Earth serisinin ilk kitabını takip eden zengin bir anlatım.


5.142
OYUN BİLGİLERİ 19 Mart 2023 21:48
Last Kids on Earth Hit the Deck

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.53 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 17 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?