Last Epoch

0Last Epoch, zaman yolculuğunu, heyecan verici zindan taramasını, sürükleyici karakter özelleştirmesini ve sonsuz tekrar oynanabilirliği birleştirerek hem tecrübeliler hem de yeni gelenler için bir Aksiyon RPG’si yaratıyor. Eterra’nın geçmiş dünyasında seyahat edin ve karanlık imparatorluklarla, öfkeli tanrılarla ve el değmemiş vahşi doğalarla yüzleşerek Void’den zaman kazanmanın bir yolunu bulun.

Ana Özellikler
15 Ustalık Sınıfı
Beş güçlü sınıftan biri olarak maceranıza başlayın ve yolculuğunuz boyunca daha özel yeteneklerin ve yapım seçeneklerinin kilidini açan benzersiz bir Ustalık Sınıfına yükselin.

120’den fazla Beceri Ağacı
Her becerinin, oyun tarzınızı kontrol etmenize, değiştirmenize ve güçlendirmenize olanak tanıyan kendi güçlendirme ağacı vardır. İskeletlerinizi okçulara, şimşeklerinizi zincirleme şimşeklere dönüştürün veya yılanınızın yanınızda savaşması için yılanları çağırmasını sağlayın!

Cephaneliğinizi mükemmel bir şekilde üretebileceğiniz sihirli öğelerle doldurun, güçlü benzersiz ve ayarlanmış öğelerle yapınızın kurallarını değiştirin ve Last Epoch’un derin ve rastgele ganimet sistemiyle bir sonraki yükseltmeyi her zaman ufukta görün.

Ödüllendirici Üretim Sistemi
Kullandığınız eşyalar sizin için oluşturulacak! Last Epoch’un topluluğun saygı duyduğu üretim sistemi, sağlam ve belirleyici yükseltme mekaniğiyle karakterinizin güç ilerlemesini kontrol etmenize olanak tanır.

Geçmişi Ortaya Çıkarın, Geleceği Yeniden Şekillendirin
Eterra dünyasında var olan birçok grubu ve sırrı keşfedeceğiniz ve zaman çizelgesini yeni bir yola koymak için savaşacağınız zamanın farklı anlarına seyahat edin.

Sonsuz tekrar oynanabilirlik
Özelleştirilebilecek çok sayıda sınıf ve beceri, derin oyun sistemleri, rastgele ganimet ve sürekli gelişim ile Last Epoch, yıllar boyunca geri gelmenizi sağlayacak bir oyundur.


22.066
OYUN BİLGİLERİ 22 Şubat 2024 00:40
Last Epoch

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.2 GB

Crack: RUNE

Tarih: 21 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?