Last Call BBS

1Z5 Powerlance’inizi açın ve Zachtronics’in son oyunu olan Last Call BBS’yi çevirin!

Barkeep, retro bilgisayarına indirip oynamanız için eksiksiz bir bulmaca oyunu seti yükledi. Kopya koruması konusunda endişelenmenize gerek yok, hepsi tamamen kırılmış ve keyfini çıkarmaya hazır!

Sekiz tam oyun içerir:

20th Century Food Court : Fabrikaları, 20. yüzyılda 700 yıl önce yaptıkları gibi gıda üretecek şekilde tasarlayın. Maliyetlerinizi düşük tutun ve makinelerinizin hızlı çalışmasını sağlayın!

STEED FORCE Hobby Studio : Bilgisayarınızda hit anime hit Steed Force’a dayalı robot modelleri oluşturun. Zımpara kağıdı gerekmez!

X’BPGH: The Forbidden Path : Lanetli bir dünyaya girin ve sonsuz yaşam karşılığında tuhaf etten heykeller yaratın. Efendi memnun… ama ona güvenebilir misin?

Sawayama Solitaire : Yepyeni bir solitaire oyunu olmadan Zachtronics sürümü olmazdı. Bu sefer “klasik” solitaire çeşidi olan Klondike’a yeni bir bakış.

Dungeons & Diagrams : Bu büyüleyici karo tabanlı mantık bulmacalarında şansınızı deneyin. Zindanların haritasını çıkarıp tüm hazineyi çalabilir misin?

ChipWizard™ Professional : Kablolar, transistörler ve kapasitörler kullanarak entegre devreler oluşturun. Bir saniye, bu bir oyun mu yoksa CAD programı mı?

HACK*MATCH : EXAPUNKS’tan karo eşleştirme mini oyunu, tek oyunculu bir kampanya ve yerel kafa kafaya çok oyunculu tamamen yeniden düzenlendi.

Kabufuda Solitaire : Eliza’da piyasaya sürülen zorlu orijinal solitaire oyununun bu retro versiyonunda eşleşen Japon kabufuda kart setleri oluşturun.


6.085
OYUN BİLGİLERİ 6 Temmuz 2022 18:11
Last Call BBS

Tür: Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 97.98 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 5 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?