Landnama

2Landnama indir - (Direkt indir)

9. yüzyılda Vikingler, yüzyıllar boyu yüce Landnama kitabında anlatıldığı gibi İzlanda’daki ilk yerleşkeleri kurmak için denizleri aştılar. Bir klan seçin ve bu zorlu topraklara yerleşmeye çalışın. Fakat unutmayın, kışın her yıl artan zorluklarında hayatta kalarak destanınızı tamamlayabilmek için stratejinizi zekice belirlemeniz gerekir..

Zindan tarama türünün şehir inşa etme türüyle birleştiği Landnama, bir sonraki adımınızı büyük bir dikkatle atmanızı gerektiren bir hayatta kalma strateji oyunudur. Yeni toprakları, gizli mücadeleleri ve bonus güç sağlayan sembol karoları keşfedin. Yerleşkenizi kurun ve Soğuğun Bedeli sizi cezalandırmadan kışa hazırlanın. İkinci bir şansınız yok, bu yüzden her yıl artan zorluklarla karşı karşıya kalırken farklı yeteneklere sahip klanlarla her bir bölgeye yerleşkeler kurun.

Oyunda “Can” isminde tek bir kaynak vardır, fakat bu kaynağı akıllıca kullanmanız gerekir. Can kazanmanın pek çok farklı yolu vardır. Hayatta kalmak için avcı bir klan olarak yeni yerler keşfetmeye odaklanabilir ya da bir üretim toplumu olarak yerleşkenizi geliştirmeyi tercih edebilirsiniz. Kış son canınızı elinizden alman yerleşkenizi kurmanız gerekir. Fakat o noktaya nasıl ulaşacağınız tamamen size kalmış.

Bu sıradan bir Viking oyunu değil. Bu oyunda şiddet de yağma da yok. Çiftçiler, kâşifler ve inşaatçılar var. Ama bu savaş yok anlamına gelmiyor. Buradaki savaş, pür dikkat hayatta kalmaya odaklanmanızı gerektirecek ölümcül soğuğa karşı.

Landnama, dondurucu soğuğa adım adım yaklaşırken zamana karşı yarışmanızı gerektiren bir oyun olduğu kadar zamanı dondurup atmosferik müziğin ve oyun dünyasının tadını çıkarmanıza da olanak tanır. İnşa ettiğiniz yerleşkeyi ve bu yerleşkenin sakinlerini keşfedin!

Bizler, size farklı bir Viking oyunu sunmanın heyecanını yaşayan bir grup oyun tutkunu arkadaşız. Umarız bolca eğlenirsiniz. Destekleriniz için teşekkürler!


Landnama indir - (Direkt indir)

49.195
OYUN BİLGİLERİ 6 Ağustos 2023 16:35
Landnama

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 141.65 MB

Crack: P2P

Tarih: 31 Temmuz 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?