Land of Zympaia The New Light

0Land of Zympaia The New Light’ın manzarasında, elinizde veya cebinizde hiçbir şey olmadan doğrudan dünyaya bırakılacaksınız.

Durumların sizin için nasıl sonuçlanacağına siz karar verirsiniz. Farklı meslekler hayatınızı değiştirebilir, bu yüzden her şeyi hesaba katmalısınız.

Oyun zaten harika bir manzaraya sahip bir rol-hayatta kalma oyunudur.

Aynı şekilde crafting, balık tutma, envanter, görev ve meslekler gibi birçok seçenek var. Oyun şu anda alfa aşamasında ve hala biraz daha fazla içerik planlanıyor.

Karanlık çöktü üzerimize. Uğursuz yaratıklar, külden başka hiçbir şey kalmayana kadar bütün şehirleri ateşe verdi.

Zaman geçti, ama karanlık dayandı ve çok az kurtulan kaldı. Şimdi bu konuda bir şeyler yapması gereken sensin, yoksa hepimiz kayboluruz.

Kampanya:
Tek amacınız rahmetli babanızın eski çiftliğini yeniden inşa etmek ve bunun üzerine hayatta kalabildiğiniz kadar uzun süre hayatta kalmaktır.

Senin maceran:
Bir çiftçi olarak fazla tanınmayacaksınız, hedefinize ulaşmak için mümkün olan her şeyi deneyin.

Kasaba halkıyla arkadaş olun, hayalinizi gerçekleştirmek için çok çalışın. Tekrar huzurlu bir hayat yaşamak için karanlıkla savaşın.

Konut:
Maceranızın başında kız kardeşiniz size belediye başkanından bir zamanlar babanıza ait olan küçük bir ev satın aldı. Şimdi oraya yerleşebilirsin. Evinizi daha güzel hale getirmek için kendi yeni mobilyalarınızı yapın.


6.097
OYUN BİLGİLERİ 4 Eylül 2022 14:41
Land of Zympaia The New Light

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 24 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?