Labyrinthine

0Labyrinthine indir - (Direkt indir)

Her adımınızı sorgulamanıza neden olacak ortak bir korku oyunu olan Labyrinthine ile kabuslar diyarında kalp atışlarınızı hızlandıran bir yolculuğa çıkın. Terk edilmiş Happisburg çit labirentine girerken cesaretinizi toplayın ve arkadaşlarınızla ekip kurun ya da her soruşturmanın tarifsiz dehşetlere yol açtığı tüyler ürpertici vaka dosyalarına dalın.

Her biri kendi uğursuz yapay zekasına ve mekaniğine sahip çeşitli benzersiz canavarlarla karşılaştığınızda korkuya kapılmaya hazırlanın. Labirentin kıvrımlı yollarında ilerlerken ve içindeki karanlık sırları çözerken ayak parmaklarınızın üzerinde kalın.

Oynanış
Labyrinthine iki farklı oyun deneyimi sunuyor. Hikaye modunda, gizemli panayır çalışanı Joan’ın esrarengiz izini takip edecek, labirentin unutulmaz tarihini ortaya çıkaracak ve birlikte korkunç zorluklarla karşılaşacaksınız.

Bununla birlikte, nihai cesaret testini arıyorsanız, sonsuz çeşitlilik ve artan zorluk vaat eden prosedürel olarak oluşturulmuş labirentler olan dava dosyalarına girişin. Her soruşturma, sizi diğer oyuncularla uyum sağlamaya ve strateji oluşturmaya zorlayan yeni korkuları ortaya çıkarır. Bulmacaları çözün, temel öğeleri toplayın ve sizi bekleyen kabus gibi karşılaşmalarda hayatta kalın.

Vaka dosyalarını daha derine indikçe, yalnızca yeni canavarların ve haritaların değil, aynı zamanda nadir bulunan kozmetiklerin de kilidini açan bir seviye atlama sistemi keşfedeceksiniz.

Özünde işbirlikçi oyun olan Labyrinthine, gölgelerde gizlenen kötü niyetli güçlerin üstesinden gelmek için ekip çalışmasını ve iletişimi teşvik eder. Ancak dikkatli olun, bu terör labirentinde, pusuda bekleyen kötülüklerden bir adım önde olmak için tek şansınız ayrılmanız olabilir.

Gerçek bir korku meraklısıysanız, Labyrinthine benzeri olmayan bir deneyim vaat ediyor. Bilinmeyenle çevrili, sürekli değişen labirentte gezinirken kendinizi bir korku ve beklenti atmosferine bırakın.


Labyrinthine indir - (Direkt indir)

17.721
OYUN BİLGİLERİ 19 Ağustos 2023 17:55
Labyrinthine

Tür: Aksiyon, Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 19.96 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Ağustos 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?