Labyrinth The War on Terror

0Labyrinth The War on Terror indir - (Direkt indir)

Ödüllü tasarımcı ve eski CIA istihbarat analisti Volko Ruhnke’den Labyrinth: The War on Terror, oyun oynama vurgusunu yakın tarih ve yakın geleceği kapsayan çok yönlü bir simülasyonla birleştiriyor.

Oyun, oyuncuları teröre karşı küresel savaşın içine alıyor. 2 oyunculu kampanyalarda, bir oyuncu İslam dünyasına köktenci yönetimi yaymak isteyen Cihatçıların rolünü üstlenirken, diğer oyuncu terörist hücreleri etkisiz hale getiren ve Müslüman demokratik reformu teşvik eden ABD’dir. Tek oyunculu deneyimde oyuncu, El Kaide ve müttefiklerini yenmek için ABD’ye meydan okumada liderlik ediyor.

Çok çeşitli kart odaklı etkinlik kombinasyonları, Labyrinth’in asimetrik tasarımını besler, her dönüşte ortaya çıkan derin bir karmaşıklık yaratırken, her karara katılımı artıran bir oyun kolaylığını korur.

Temel Özellikler

• Kart Odaklı Mekanik – 120 olay kartı, hiç bitmeyen kombinasyonlar sağlar. Sonuçlar tura göre değişir ve çatışmanın akışı üzerinde büyük etki yapar.

• Eşzamansız Çevrimiçi Çok Oyunculu – Sistem, her ikisi de mevcutsa, hazır olduğunda yanıt vermek için baştan başa kusursuz rekabete ve oyun başına zamanlayıcı ayarlarına bağlı olarak daha uzun maçlara izin verir.

• Yeni Başlayanlar İçin Öğreticiler – Genel Bakış öğreticileri, ABD tarafını ve Cihatçı tarafını oynamanın temellerini size sunar.


Labyrinth The War on Terror indir - (Direkt indir)

17.373
OYUN BİLGİLERİ 26 Ekim 2022 12:24
Labyrinth The War on Terror

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 142.0 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 22 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?