Labyrinth of Zangetsu

0Labyrinth of Zangetsu indir - (Direkt indir)

İdo döneminde geçen, dünya ‘Harabe Mürekkebi’ felaketi altında kararmıştır.

Saf olmayan Labirentlerin derinliklerine inmek ve ülkeyi saran Mürekkebi fethetmek için yetenekli savaşçılardan oluşan bir ekip oluşturun. Tehlikeli yokai içeride seni bekliyor! Zarar görmeden geri dönüp ülkeyi bu lekeden kurtaracak mısın?

Labirent of Zangetsu’nun çizimleri gerçekten büyüleyici; geleneksel Japon sanatını modern tasarım öğeleriyle kusursuz bir şekilde harmanlıyor.

Oyunun çeşitli ortamlarında gezinirken, torii kapıları gibi yer işaretleri etrafınızda oluşmaya başladıkça, çizimlerinin güzelliği ve karmaşıklığı daha da belirgin hale geliyor…

Dolambaçlı labirentlerin derinliklerine daldıkça, gerçeklik ile kabus arasındaki çizgi bulanıklaşıyor.

Labyrinth of Zangetsu’da karşılaşacağınız yaratıklar sadece canavarlar değil, aynı zamanda geleneksel Japon folkloru ve efsanesiyle dolu varlıklardır ve varlıkları bile oyuncuları sarsılmaz bir korku duygusuyla doldurur…

Sadece en güçlü ve en kolay uyum sağlayabilen hayatta kalmayı umabilir. Oyuncular, bu kötü niyetli ruhlara karşı herhangi bir şansa sahip olmak için kahramanlarını sonuna kadar özelleştirmeli, her özelliği ve yeteneği kendi özel ihtiyaçlarına göre uyarlamalıdır.

Bu acımasız dünyada, yalnızca en kurnaz ve acımasız kahramanlar galip gelecek, yolculukları bitmeyen güç ve hayatta kalma arayışıyla körüklenecek.


Labyrinth of Zangetsu indir - (Direkt indir)

6.834
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2023 17:24
Labyrinth of Zangetsu

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 20 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?