KUR

0KUR indir - (Direkt indir)

ÖLDÜR
Et giyen korkunç robotlar, Mars’taki insan kolonisini katletmeye başladı ve onları durdurmak da sana düşüyor. Bu, vahşet dolu bir savaş olacak. Yıkıcı. Psikolojik açıdan uyarıcı. 90’ların klasik nişancı oyunlarının mizahi bir uyarlaması olan bu oyunda dronlarla, kurbanlarının kafatasından yapılmış örümcek robotlarla, alçak yapay zekayla ve hatta daha tuhaf düşmanlarla savaş.

YÜKSELT
Bu teknoloji henüz test edilmedi fakat Gücü Artırılmış Botun aşırı kıyak ve kaymaya, zıplamaya ve tekmeleriyle seni en zor durumlardan çıkarmaya hazır. Bu kadarı damarlarındaki gerçek insan kanını hızlandırmaya yetmediyse ayrıca her zaman yanında taşıyabildiğin akıl almaz büyüklükte bir cephanen de var (cidden onca silahı nerede saklıyorsun böyle yahu?)

TEKRARLA
Eski tarz grafiklerle ve bir dolu kanla kalbin deli gibi çarpacak, bangır bangır metal dubstep oyun müziği eşliğinde, elle hazırlanmış 20 seviyede ilerleyecek ve bu sırada pek de dost canlısı olmayan balyozlu robotların her birini öldürünceye kadar koşup silahınla deli gibi ateş edeceksin. Ya da en azından basketbol oynamaya çıkıncaya kadar diyelim.

Özellikler
Bot: Şeytansı robot dalgalarına tekmeyi basıp ayaklarının altında ezerek ilerle.
Çok özel altı ortamda 90’ların mizahıyla ve sırlarla dolu 20’nin üzerinde seviye.
Pompalı tüfeklerle, çift tabancalarla, lazer silahlarıyla, küçültme ışınıyla ve çok daha fazlasıyla dolu bir bilimkurgu cephaneliği.
Tamamen seslendirilmiş karakterler: Sana ne yapacağını söyleyen vıcık vıcık şirket muhbirleri gibisi var mı yahu.
Şeytansı robotlar insan eti giyse de tek istedikleri doyasıya sarılmak!
Bangır bangır metal ve elektronik oyun müziği, alçak yapay zekayı haklamak için tam da ihtiyacın olan şey.


KUR indir - (Direkt indir)

14.022
OYUN BİLGİLERİ 17 Mart 2022 19:06
KUR

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 17 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?