Kukoos Lost Pets

0Kukoos’un heyecan verici dünyasına hoş geldiniz!

Suyla kaplı bir gezegende, Kukoo ağacına ev sahipliği yapan tek adada Kukoos olarak bilinen eğlenceli ve maceracı bir tür yaşıyor.

Kukoos’ların evcil hayvanlarını daha itaatkar hale getirmeye çalıştıkları bir deney kontrolden çıktıktan sonra, yeni saldırgan ve asi evcil hayvanlarını bulup kontrolü yeniden ele geçirerek bir zamanlar huzurlu olan Kukoo ağacına uyumu geri kazandırmak Kukoos’a kalmıştır.

Arkadaşlarınızı bulmak ve evcil hayvan isyanını sona erdirmek için devasa Kukoo ağacındaki gizli dünyalarda seyahat edin!

Bu büyüleyici 3B platform oyunu, sizi, bir dizi evcil hayvanın sorumluluğunu üstleneceğiniz ve benzersiz bosslara karşı savaşmak, gizli koleksiyonları bulmak ve eski bulmacaları çözmek için bireysel yeteneklerini kullanacağınız geniş ve renkli Kukoo evrenine götürüyor.

Daha önce görmediğiniz hiçbir şeye benzemeyen dört oyunculu bir maceranın tadını çıkarmak için tek başınıza yolculuk yapın veya en fazla üç arkadaşınızla ekip kurun!

Temel Özellikler
• İşbirliği Oyunun Adıdır! On iki farklı Kukoo olarak oynayın ve bulmacaları çözmek ve düşmanları yenmek için benzersiz yeteneklerini kullanarak beş benzersiz evcil hayvanla ekip kurun.

• Arkadaşlarınızı Yolculuk İçin Birlikte Davet Edin! Eğlenceyi dört katına çıkarmak için 4 oyuncuya kadar çok oyunculu kooperatif ile oynayın!

• Keşfedilecek Canlı Konumlar. Her biri kendi benzersiz biyomlarına, gizli sırlarına, tehlikeli sakinlerine ve çevre harikalarına sahip geniş, renkli dünyaları keşfedin.

• Karizmatik Bir Oyuncu Kadrosu. Kukoos’un dünyalarında dolaşırken bir grup çekici ve akılda kalıcı karakterle tanışın ve güzel işlenmiş sinematikler ve tamamen seslendirilmiş karakterler aracılığıyla hikayenin hayat bulmasını izleyin.

• Eğlenceye Devam Edin. Her dünyada yeterince para toplayarak ekstra seviyelerin kilidini açın ve yeni sırları keşfetmek için macerayı farklı evcil hayvanlarla yeniden oynayın!


7.344
OYUN BİLGİLERİ 8 Aralık 2022 18:20
Kukoos Lost Pets

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.8 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 15 Aralık 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?