Kujlevka

0Kujlevka indir - (Direkt indir)

Rusya, 1992. Sıradan Kujlevka köyü zorlu zamanlara yabancı değil. Rusya tarihinin bu karanlık ve dünyevi olmayan döneminde, mevcut mali kriz ve artan suç oranları kıyaslandığında kasvetli görünüyor. Ve bir uçan daire yerel başkanın evine çarptığında, uzaylılarla tanışmak size kalıyor.

Dünyadaki tüm yerler arasında bu unutulmuş yerleşim, bilim, keşif ve doğaüstü için hareketli bir merkez haline geliyor; sen sadece evi uçan dairenin kaza mahalline dönüşen zavallı adamsın.

Toplu çiftliğin müdürü rolünü üstlenerek, ziyaretçileri UFO’ya girmeden önce filtrelemelisiniz. Uzaydan gelen bu konuklar insanlarla etkileşime geçmek için acele etmiyorlar, türümüzü ve engin hayallerimizi ve arzularımızı sürekli olarak gözlemlemeyi tercih ediyorlar. Bu dünya dışı varlıklar tam olarak ne planlamış olabilir?

Bu senin basmakalıp uzaylı karşılaşman değil. Onlar sizi düzgün bir şekilde incelemeden önce, bu dünya dışı varlıklar hakkında bilgi edinmekle görevlendirileceksiniz.

Kujlevka, Rusya tarihindeki mali ve siyasi açıdan çalkantılı bir dönem boyunca rota belirlemede rol oynamanıza izin verir.

Statik diyalogların ve metin duvarlarının ötesinde, Kujlevka’daki köy yaşamını, kahramanın rüyalarının büyüleyici atmosferinde keşfedebilirsiniz.


Kujlevka indir - (Direkt indir)

7.803
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2023 16:17
Kujlevka

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.72 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 6 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?