Krampus Kills

0Krampus Kills, Oakville adlı bir kuzey kasabasında ailesiyle birlikte yaşayan 10 yaşındaki Finley adlı küçük bir veledin hikayesini anlatan bir korku oyunudur.

Noel arifesinde Fin, sabırla Noel Baba’yı bekler, ancak Noel Baba karşıtı Krampus olarak bilinen kadim iblisin ruhu için geldiğini çok az bilir!

Krampus, yeni ruhunu yeraltı dünyasına getirmek için oyuncuyu takip edecek, karda ayak izlerini takip edecek ve duvarları parçalayacakken, oyunda aşırı kalp atışlarını hızlandıran atlamalar, birden fazla konum ve yoğun Noel temalı Korku var!

Krampus, Noel Baba’nın gölgesidir ve yaramaz çocukların ruhlarını yeraltı dünyasına götürür.

Krampus, yeraltı dünyasının en güçlü iblislerinden biridir. Terör maceranız sırasında, irfanla dolu eski Krampus parşömenlerini keşfedeceksiniz.

Krampus Kills, saatlerce çevrimiçi yayıncı izledikten ve izleyicilerin en çok neyi sevdiğini analiz ettikten sonra yapıldı.

Oyun, atlama korkuları, zorlu bulmacalar ve korkunç canavarların yanı sıra oyuncuları korkutmanın yanı sıra güldürmek için gizli memler ve şakalarla doludur. Oyuncular çevrimiçi oyun yayınlamaya teşvik edilir!

Krampus Kills’te çok sayıda korkunç canavar sizi bekliyor. Noel iblisi, geldiği gece ölüleri diriltir.

Kardan adamlar uzaktan buzlu topları yağdırırken, onun şeytani elfleri top yemi olarak üzerinize koşacak.

Zombiler, akın etmeye hazır şekilde her köşede pusuda bekliyor. Son olarak, uykulu kasaba boyunca oyuncuyu Bay X tarzında takip eden Krampus’a sahibiz.


4.555
OYUN BİLGİLERİ 5 Aralık 2022 14:21
Krampus Kills

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 13 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 2 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?