Kona II Brume

5Kuzey Québec, 1970. ‘Pus’ olarak adlandırılan tuhaf bir sis, kırsal maden köyündeki sakin yaşantıyı yerle bir etmekte ve doğanın dengesini bozmaktadır. Peki ama bu sis nereden geldi?

Dedektif Carl Faubert olarak oyna ve gerçeküstü Kona gizemlerinin iç yüzünü öğren.

Kuzey Kanada’nın karlı topraklarında uzun bir yolculuğa çık ve aslında yapayalnız olmadığını gör. Yıkıcı bir çığ felaketine yakalanan ve yaşam mücadelesi veren diğer mahsur kalmış insanları bul ve Pus’un ardındaki gizli karanlık gerçeği ortaya çıkar.

Keşfet
Kuzey Kanada’daki uçsuz bucaksız kurgusal Manastan topraklarını keşfet ve köyde, daha doğrusu köyden geriye kalan enkazda, yaşam mücadelesi ver. Ahşap kulübelerde ipuçları ara, güvenilir köpek kızağınla civardaki konumları ziyaret et ve bölgedeki göllere git.

Araştır
İpuçlarını ve bulgularını çok dikkatli bir şekilde takip et. Carl Faubert’in Günlüğüne bak ve dedektiflik yeteneklerini test et. Parçaları bir araya getirip pusun ardındaki gizemi çözebilir misin?

Hayatta Kal
Bölgedeki Pus aman vermiyor: soğuğu insanın iliklerine işleyen bir tipi, tehlikeli yaban hayatı ve rahatsız edici kâbuslar. Tüm olumsuzluklara rağmen hayatta kalabilmek için hazırlan.

Deneyimle
Attığın her adımla zengin bir hikâye gözler önüne serilecek. Nesneleri, mektupları, belgeleri bulup incele ve Manastan’daki yolculuğunu bir üçüncü şahsın öykü anlatımıyla deneyimle.


45.685
OYUN BİLGİLERİ 18 Ekim 2023 17:01
Kona II Brume

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 15.3 GB

Crack: RUNE

Tarih: 18 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?