King’s Bounty II

1King’s Bounty II indir - (Direkt indir)

Nostria’ya karanlık çöküyor. Komplolar, sabotajlar ve büyücülük ülkeyi esir alıyor. Fakat kim bilir, belki de bir kurtarıcı çıkar -ülkenin son umudu bu- tüm bu belalara karşı savaşır, alayını def eder ve Nostria’da huzur ve düzeni tekrar sağlar.

Sıra tabarlı rol yapma oyunu türünün en önemli örneklerinden efsevi King’s Bounty serisinin merakla beklenen yeni oyunu King’s Bounty II, DNA’sından aldığı karakterini yepyeni bir hikaye, yeni fraksiyonlar, düşmanlar ve yeni özelliklerle geliştirerek muhteşem fantastik açık dünya Antara’yı yarattı. Bu dünyada, krallıklar birbirine düşmüş, ülkeler bağımsızlık istiyor, eşkiyalar yol kesiyor, denizaşırı halklar kralın otoritesini reddediyor ve leş gibi yaratıklar saldırmak için fırsat kolluyorlar. Son umut olarak arızi kahramanlar zuhur ediyor.

Kaosa son vermeye yeminli bu kahramanlardan biri olarak oynuyorsun. İhanet, fedakarlık ve ölüm-kalım ile örülü, inişli çıkışlı bu macerada kendi ordunu kur, eğit, geliştir ve komuta et. Kendi geleceğin için savaşırken, özgün sıra tabanlı muharebelerde düşmanı alt et, zor kararları doğru ver ve klasik destansı bir hikayeyi yepyeni, heyecan verici bir deneyimle keşfet.

SÜRÜKLEYİCİ, KARAKTER ODAKLI DESTANSI HİKAYE
Üç ana kahramandan biri olarak, ihanet, liderlik ve fedakarlık ile örülü bir macerada kendi ordunu kur. Her kararın uzun vadeli, sonuçları olacak.

MUAZZAM ÖZGÜN BİR DÜNYA
Antara keşfedilmeyi bekleyen uçsuz bucaksız bir dünya. Gizli mekanları ve müthiş düşmanları keşfet. Antara’da binlerce hayret verici öğe ve gizem oyuncuları bekliyor.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR MANGA VE EKİPMAN
Ordudaki her manga kendine has yeteneklere ve görünüme sahip. Bu macerada seninle birlikte savaşacak farklı yaratıklardan ordular kurabilirsin.

ARENADA TAKTİK DERİNLİK
King’s Bounty II’de çevre ve arazi şartları da önemli. Oyuncuların savaş taktiklerini doğrudan etkileyecek çok çeşitli tipte araziler var. Her çarpışma kendine özgü, eşsiz.


King’s Bounty II indir - (Direkt indir)

23.754
OYUN BİLGİLERİ 17 Şubat 2022 17:16
King’s Bounty II

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 19.54 GB

Crack: CODEX

Tarih: 24 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?