Kingpin Reloaded

0Kingpin Reloaded indir - (Direkt indir)

Kingpin’e hoş geldiniz: Yeniden yüklendi

Hiçbir zaman var olmayan stilize bir noir art deco çetesinde, Kingpin her şeyden önce kanlı bir yumrukla hüküm sürüyor. Teğmeni Nikki Blanco, isimsiz bir haydutu hırpalanmış ve kırılmış halde bıraktığında, yeni başlayan suçlu elindeki kan borusu birikintisinden ayağa kalkar ve aklında intikam vardır.

Kingpin: Reloaded, Quake II motor klasiğine yeni bir hayat getiriyor. Gelişmiş moddaki 4K çözünürlük ve iyileştirilmiş grafikler, güzel bir şekilde tasvir edilen metropol kabusunun parıldamasını sağlıyor. Kontrolör desteği, Kingpin’in ahlaksızlığının derinliklerini keşfetmek isteyen herkes için oyunu daha erişilebilir hale getiriyor. Yeni görev ve konuşma sistemleri gibi iyileştirmeler, Reloaded’ı orijinalinden daha da iyi hale getiriyor.

Lambalarla aydınlatılmış sokaklarda ilerleyin ve rakip çeteleri alt ederek Kingpin’e sonunun yaklaştığını bildirin. Kingpin’in sürükleyici simülasyon unsurları, diğer gangsterleri işe almanıza ve birden fazla merkez tabanlı görev aracılığıyla etkinizi artırmanıza olanak tanır. Yükseltilebilir silahlarla şiddetli bir savaş yolunda çeteyle birlikte koşun. Konuma dayalı hasar kanlı, heyecan verici savaşlara yol açar: diz çökmesi, sakatlanma veya kafaya saldırma.


Kingpin Reloaded indir - (Direkt indir)

24.919
OYUN BİLGİLERİ 7 Aralık 2023 14:08
Kingpin Reloaded

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.26 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 5 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?