Kingdom Two Crowns: Dead Lands

0Kingdom Two Crowns: Dead Lands indir - (Direkt indir)

Kingdom Two Crowns, modern piksel sanatı dokunuşlarına ve görsel sadelik hissine sahip yana ilerlemeli bir mikro strateji oyunudur. Atının üstündeki bir hükümdarın yerine geç, etrafına sadık bir halk topla, krallığını kur ve onu paranı ve tacını çalmak isteyen açgözlü yaratıklardan koru.

Yepyeni hikâye modunda hükümdarlar, Açgözlülük’ü tamamen yenmenin bir yolunu bulana dek ayakta kalabilecek bir krallık inşa etmek için çalışmalı. Yeni binekleri ve kuytu köşelere saklanmış sırları bulmak için çevreyi keşfet.

Fakat yalnız hükmetmek zorunda değilsin! Kingdom: Two Crowns’a özgü yeni, işbirliğine dayalı oyun modu sayesinde hükümdarlar klasik tek kişilik deneyimi veya arkadaşlarından yardım almayı tercih edebilir, bu şekilde yerel ya da çevrimiçi olarak birlikte çalışabilir, oyuna istediklerinde girip çıkabilirler.

Ortaçağ atmosferinin yanı sıra Kingdom: Two Crowns’ta seni bekleyenler şöyle:

• Dead Lands: Krallığın karanlık topraklarına giriş yap. Gotik korku, aksiyonlu RYO Bloodstained’deki güçlü niteliklere sahip Kristal Bükücü Miriam’ın da dahil olduğu, eşsiz hükümdarlar olarak oyna. Devasa böcek bineğin ile tuzaklar yerleştir, ürkütücü hortlak binekler ile Açgözlülük’ün ilerlemesini gerilet ve Bloodstained’de yer alan efsanevi şeytan at “Gamigin”in güçlü taarruz saldırısını kullan. Krallık kurmak hiç bu kadar korkutucu olmamıştı!

• Shogun: Japonya’nın derebeylik döneminin mimarisinden ve kültüründen etkilenmiş bu topraklara yolculuk et. İddialı Shogun veya Onna-bugeisha olarak oyna, ninjaların desteğini al, askerlerini mitolojik Kirin üzerinde savaşmasını sağla ve sık bambu ormanları arasında saklanan Açgözlülük’e karşı meydan okurken yeni stratejiler üret.

Kingdom: Two Crowns’daki keşif, araştırma ve strateji heyecanını canlı tutmaya kararlıyız. Bu yüzden, her defasında sizi hayret ettirecek ve yönetim şeklinizi değiştirecek birbirinden farklı tarzlara ve özelliklere sahip temalı mekânları, çıkışının ardından da oyuna dahil etmeye devam edeceğiz.

İster ilk kez hüküm sürüyor ol, ister uzun süreli bir takipçi; zorlu bir mücadele arıyorsan doğru yerdesin. Ey şanlı hükümdar, cesaret seninle olsun! Nihayetinde, bir hükümdarın nesi var, iki hükümdarın sesi var!

ANA Oyun ve ek paketler dahildir.


Kingdom Two Crowns: Dead Lands indir - (Direkt indir)

17.627
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2020 20:30
Kingdom Two Crowns: Dead Lands

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.1 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 28 Nis 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?