Kingdom of Fallen The Last Stand

0Lanetli bir krallığın alevleri sönüyor. Yolunuzu aydınlatacak bir ışık kalmadı, değerli anılarınız yavaş yavaş önünüzde parçalanıyor. Her şey sona ermek üzereyken bu yeni dünya aradığınız kurtuluş olabilir mi? Yoksa ruhunuzun sürgüne gönderileceğinin habercisi olan size sunulan başka bir sahte görüntü mü?

Yaşam ve ölüm arasındaki sınırda, harap ve yabancı bir ülkeye taşınıyorsunuz. Kızınız kayıp ve onu ancak korkunç patronlarla savaşarak kurtarabilirsiniz. Ölü bir adam onu ​​kurtaramaz ama yaşamaya devam etmek için tüm iradenizi toplarsanız, onu kurtarabilir ve bu berbat diyardan birlikte kaçabilirsiniz.

Sandbox’ta Hayatta Kalma
Hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi üreterek bu toprakların zorlu ortamlarını kendi iki elinizle fethedin.

Korkunç düşmanları yenmek için kendi silahlarınızı yapın, onların saldırılarına dayanmak için kendi zırhınızı yapın, dinlenmek ve yeniden doğmak için bir sığınak inşa edin; bir gün daha başarabilmek için elinizden geleni yapın. En güçlü düşmanlar, olasılıkları eşitlemek için ustalıkla ve hazırlıkla daha kolay bir şekilde yere serilebilir.

NPC’ler, görevler ve ticaretle bu yolculuğa tek başınıza çıkıyor olabilirsiniz, ancak asla yanınızdan eksik kalmazsınız.


12.509
OYUN BİLGİLERİ 15 Mayıs 2024 19:59
Kingdom of Fallen The Last Stand

Tür: Oyun, Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Macera

Platform: PC

Boyut: 8 GB

Crack: FLT

Tarih: 15 Mayıs 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?