Killing Floor 2 Blood and Bonfires

1Killing Floor 2 Blood and Bonfires indir - (Direkt indir)

KILLING FLOOR 2’de oyuncular, Horzine Biotech’in başarısız deneyinin neden olduğu salgının hızla yayıldığı ve durdurulamaz bir ivme kazandığı Avrupa Birliği’ni esasen felç eden kıta Avrupası’na iner.

Orijinal KILLING FLOOR’daki olaylardan sadece bir ay sonra, örnek klonlar her yerdedir.

ve medeniyet kargaşa içinde; iletişim başarısız oldu, hükümetler çöktü ve askeri güçler sistematik olarak ortadan kaldırıldı. Avrupa halkı hayatta kalmayı ve kendini korumayı çok iyi biliyor ve şanslı kurtulanlar saklanmaya başladı.

Yine de hepsi umudunu yitirmiş değil… Bir grup sivil ve paralı asker, salgınla mücadele etmek için bir araya geldi ve Avrupa genelinde özel olarak finanse edilen operasyon üsleri kurdu.

Örnek klon salgınlarını takip eden oyuncular, zed yüklü sıcak bölgelere inecek ve onları yok edecek.

• Visceral Gore – KILLING FLOOR 2, türe yeni sadakat seviyeleri getiren tescilli, yüksek güçlü kalıcı bir kan sistemi ile kan akışını hızlandırıyor.

Oyuncular, düşman ordularının arasından geçerken bağırsaklar, kopmuş uzuvlar ve kan uçuşları gönderecekler. Ama dikkat etmeleri gerekiyor! Yakalanırlarsa, düşmanlar onları parçalayacak ve tüm partileri uzuvlarından ayrılacak.

• 6 oyunculu kooperatif veya tek kişilik oyun— Korkunç örnekleri tek başına göğüslemek isteyenler için çevrimiçi işbirliği modunda veya solo modda mücadeleye girerken oyuncuların aralarından seçim yapmaları için çok sayıda çeşitli oynanabilir karakter bekliyor

• Karşı Hayatta Kalma Oyunu Modu – Zed ol! İki takımın sırayla bir çift kısa maçta Humans vs. Zeds oynadığı 12 oyunculu bir PvP modu.

İlk maçta, bir takım, insanlar tek bir turda ölene veya bossu yenene kadar İnsanları ve diğer Zedleri oynar.

İkinci maç için takımlar taraf değiştirir ve savaş tamamlandığında her iki takım da performanslarına göre bir puan alır ve yüksek puan kazanır!

• Korkunç Zed’ler – Orijinal oyundan yeni düşmanlar ve hayranların favorileri, genişletilmiş ve daha akıllı yapay zeka ile geri döndü, güçlü saldırılar düzenledi, oyuncunun grubunu zayıflatmak için grup olarak çalıştı ve meydan okuma seviyesi ile korku faktörünü yeni seviyelere taşıdı.

NOT: Oyunu “Binaries\Win64\KFGame.exe” üzerinden başlatın.


Killing Floor 2 Blood and Bonfires indir - (Direkt indir)

21.241
OYUN BİLGİLERİ 17 Ekim 2022 12:51
Killing Floor 2 Blood and Bonfires

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun

Platform: PC

Boyut: 44.81 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 14 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?