Killer Frequency

0Killer Frequency indir - (Direkt indir)

“Şu anda gece yarısındayız ve siz 189.16 Çığlığı dinliyorsunuz…”

ABD’nin orta batısındaki Gallows Creek’teki KFAM radyo istasyonunda bir gece yarısı. Bir terslik olduğunu seziyorsun. Vardiyana yeni başladın ve birisi, seni arayıp korkunç keşfinden bahsetti. Olayların gidişatı hayatını değiştirecek…

Eşsiz komedi korku “radyo sunucusu” deneyimi:
80’lerin korku dolu macerasında bir radyo DJ’i ol. Bugün 13. Cuma değil ama Cadılar Bayramı yaklaşıyor ve bu işin çocuk oyuncağı olmadığını biliyorsun.

Gerçek zamanlı kararlar ve bulmaca çözme:
Potansiyel kurbanlar ve şüpheliler de dâhil olmak üzere çeşitli eksantrik küçük kasaba kişilikleriyle etkileşim kurmak için çeşitlenen diyalogları kullan. Çevreni keşfet, ipucu topla, karar al, tatmin edici bulmacalar çöz ve arayanlarının her birinin geceden sağ çıkmasına yardımcı ol.

Tamamen seslendirilmiş hikaye ve klasik film müziği:
Klasik rock esintili parçalardan müthiş synthwave melodilerine kadar 1980’lerin müziklerini dinlerken tamamen seslendirilmiş bir karakter kadrosunun keyfini çıkar.

Hakiki 1980’ler estetiği:
Gerçek anlamda ayrıntılı bir radyo istasyonunun 1 km²’den fazlasını keşfedip çalışan bir kaset ve plak çalar da dâhil olmak üzere doğrudan geçmişten gelen düzinelerce fizik tabanlı nesneyle etkileşime geç.


Killer Frequency indir - (Direkt indir)

13.257
OYUN BİLGİLERİ 1 Haziran 2023 22:22
Killer Frequency

Tür: Korku, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.26 GB

Crack: RUNE

Tarih: 1 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?