Kick Bastards

1Kick Bastards indir - (Direkt indir)

Batırdın. Şimdi cehennemdesin ve bundan pek memnun değilsin. Sizi farklı boyutlarda kovalayan Cehennem ve Şeytan’dan kaçmak için tüm parkur becerilerinizi kullanın.

Kick Bastards, çeşitli ve etkileyici hareket mekaniğine yoğun bir şekilde odaklanan bir parkur oyunudur. Çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için derin hareket sistemlerinde ustalaşmaya zorlanacaksınız.

Çılgın hızlarda her şeyin içinden geçerken içinizdeki hızlı koşucuyu kanalize edin. Kendinize meydan okuyun ve en üst sıralarda yer almak için savaşın.

Tekme tekme tekme tekme tekme tekme tekme tekme tekme tekme tekme

Derin parkur hareket sistemi. Kick Bastards, gerçek dünyadaki parkur hareketlerini heyecan verici çizgiler oluşturmak için birleştirip birleştirebileceğiniz fantastik unsurlarla birleştiriyor.
Yüksek hızlı oyun.

Hızınızda HİÇBİR SINIR YOKTUR, böylece hareketlerinizi bir araya getirerek çılgın hızlar oluşturabilirsiniz.

Nihai tekme simülasyonu!! Kick Bastards adlı oyunda bir şeyleri tekmeleyeceğin doğru. Aslında pek çok şeyi tekmeleyeceksin, pek çok şeyi. Tüm tekme fantezileriniz tatmin olacak.

Hattınızı bulun! Her seviye, aralarında bizim bile bilmediğimiz birçok farklı çizgiyi bulabileceğiniz şekilde inşa edilmiştir!

Çeşitli ve güzel aşamalar. Seviyeleri hem oynaması heyecan verici hem de izlemesi harika hale getirmek için çok fazla sevgi ve sıkı çalışma yapıyoruz!


Kick Bastards indir - (Direkt indir)

11.635
OYUN BİLGİLERİ 8 Ocak 2024 13:40
Kick Bastards

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 2.96 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 5 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?