Kerbal Space Program 2

1Kerbal Space Program 2 indir - (Direkt indir)

Orijinal Kerbal Space Program, tüm zamanların en sevilen oyunlarından biridir ve piyasaya çıkışından yıllar sonra, her zamankinden daha büyüktür. Devam oyunu Kerbal Space Program 2 , ilk oyunun anıtsal temellerini korurken, modern ve yeni nesil uzay keşif taleplerini karşılamak için sıfırdan tamamen yeniden tasarlandı. Kozmik gizemleri keşfederken bir uzay programı oluşturun, güçlü uzay aracı inşa edin ve geniş gök cisimlerinde gezinin.

Yeni Nesil Teknoloji
Oyun güncellemeleri ilerledikçe, oyuncular yeni motorlar, parçalar, yakıt ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yepyeni bir dizi yeni nesil araç ve teknolojiye erişebilecekler. Bu yeni teknoloji, sadece oyuncuların çözmesi için yeni bulmacalar yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda orijinal Kerbolar Sisteminin içinde ve ötesinde yeni uzay keşifleri de sağlayacak.

Koloniler
Kerbal Uzay Programı 2’de yepyeni koloniler var. Koloniler yalnızca kendi fizik zorluklarını ortaya koymakla kalmaz, aynı zamanda yapılar, uzay istasyonları, yerleşim yerleri ve benzersiz yakıt türleri inşa etmek için kaynak toplamayı gerektirir. Sonunda, bu koloniler araç yapımı için yeterince gelişmiş hale gelir ve derin uzay keşiflerini ve ötesini ilerletir.

Yeni nesil teknoloji, koloniler ve sistematik kaynak toplama, yepyeni bir keşif düzeyine yol açar: yıldızlararası yolculuk. Kerbal Uzay Programı 2’de yıldızlararası teknolojiler, her biri yeni zorluklar içeren ve gizli hazineler barındıran bir dizi yeni yıldız sistemine ve gök cismine giden yolu açıyor. Bunların arasında: ısıyla püskürtülmüş bir demir dünyası olan Charr; Acımasız yer çekimine sahip halkalı bir süper Dünya olan Ovin; Ölüm dansına kilitlenmiş ikili bir çift olan Rask ve Rusk; ve keşfi ödüllendirmek için çok daha fazlası.

Çok Oyunculu/Modlama
Kerbal Space Program 2’nin temellerinde yapılan teknolojik gelişmeler, orijinal oyunun sevilen modlama yeteneklerinin yanı sıra uzun süredir talep edilen çok oyunculu eklentiyi de sunacak. Yakında oyuncular derin uzay keşfinin zorluklarını paylaşabilecekler. Bu özellikler hakkında daha fazla ayrıntı daha sonra açıklanacaktır.


Kerbal Space Program 2 indir - (Direkt indir)

34.509
OYUN BİLGİLERİ 24 Şubat 2023 19:53
Kerbal Space Program 2

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Macera, Oyun, Simulasyon, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 31.6 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 24 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?