Keplerth

0Keplerth indir - (Direkt indir)

Keplerth’e hoş geldiniz! Tek başına yaşamayı, arkadaşlarınızla yan yana savaşmayı veya çevrimiçi çok oyunculu oyunun felaketini deneyimlemeyi seçebileceğiniz bu 2B sandbox RPG’de düşmanca bir uzaylı gezegeninde hayatta kalmaya çalışın. Bu açık dünya macerasında hayatta kalın, inşa edin, çiftlik yapın, savaşın ve zafere giden yolu keşfedin!

Keplerth’te kaderiniz sizin ellerinizde. Rastgele oluşturulmuş haritalar ve zindanlarla oyuncular her oynadıklarında yeni bir şey deneyimleyebilirler.

Zengin bir biyosferi, sınırsız kaynakları ve ortaya çıkmayı bekleyen her türlü gizli krizi keşfedin… Yüzeyde ayrıntılı bir ev inşa edin veya yüzeyin altındaki tehlikeleri keşfedin. Farklı gruplardan düşmanlara karşı savaşın, arkadaşlarınızla zindanları ele geçirin ve bu gizemli dünyaya iz bırakın. Silahlarınızı alın, harabelerde hazine sizi bekliyor!

Genetik modifikasyon ile sınırları zorlayın! Yeni gen düzenleme ve beceri sistemleri, oyunculara daha karmaşık karakter oluşturma seçenekleri sunuyor. Yüzlerce olası silah kombinasyonu arasından seçim yaparak aynı eski jenerik karakter yapılarına bir son verin ve kendi benzersiz dövüş stillerinizi yaratmanıza izin verin!

Çiftçilik meraklıları, bu sizin için! Aletleri toplayın, çorak araziyi geri kazanın, çiftliğinizi yönetin ve emeğinizin meyvelerini toplayın. Çiftliğinizi bu gezegenin gördüğü en büyük hale getirin.

Bu gezegen artık benim! Uzaylı yaratıkları yakalayın ve onları güvenilir savaş binekleriniz olmaları için eğitin. Eyerlenin ve zindanlara şık bir şekilde girin!


Keplerth indir - (Direkt indir)

3.988
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2022 01:36
Keplerth

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 399.9 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 24 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?