Keep Talking and Nobody Explodes

1Keep Talking and Nobody Explodes’ta, bir oyuncu imha etmeleri gereken zamanlı bir bombayla odada mahsur kalmış.

Diğer oyuncular Bomba İmha Rehberindeki bilgileri çözerek bombayı imha etmek için talimatlar vermesi gereken “Uzmanlar”dır. Ama işin bir hilesi var: Uzmanlar bombayı göremiyor, yani herkesin konuşarak anlatması lazım – acele et!

Rauntlar hızlı, gerici, bazen aptalca ve genellikle seslidir. Bombayı imha eden de olsa rehberden bilgileri çözen de olsa herkesin bir görevi var.

Problem çözme ve iletişim becerileri – ve belki arkadaşlıklar – bombayı hızlıca, anlaşılır ve etkili iletişim kurarken imha ederek sınanacak.

Özellikler
Her seferinde farklı bir bomba – Prosedürel olarak oluşturulan bulmacalar aksiyonu taze tutar.

İki veya daha çok oyunculu, eşli oynanan bir parti oyunu – Genelde yüz yüze birlikteyken oynansa da, Discord veya Zoom gibi bir sesli sohbet servisini kullanarak, uzaktan da oynayabilirsin
Oyunun sadece bir kopyasının yerel olarak oynanması yeterli – Arkadaşların, bombmanual.com/tr/ adresinden Bomba İmha Kılavuzu’nun çıktısını alarak veya görüntüleyerek, Uzman olarak oyuna katılsınlar

Görevler ve Serbest Oyun Modları – Görevler yeni modüller eklendikçe ve kısıtlamalar artıkça daha farklı zorlukları da beraberinde getirir.

Serbest oyun modunun kilidini aç ve kendi özel bombalarını oluşturarak tempoyu kendin ayarla.

VR desteklidir – Uzmanlarından izole edilmiş, benzeri olmayan bir deneyime giriş yap. Rauntlar arası arkadaşlarınla değiştirip deneyimi onlarla paylaş!


12.620
OYUN BİLGİLERİ 1 Kasım 2022 20:22
Keep Talking and Nobody Explodes

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 245.0 MB

Crack: v1.9.24

Tarih: 8 Ekim 2015

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?