Kebab Chefs! Restaurant Simulator

5Kebab Chefs! Restaurant Simulator indir - (Direkt indir)

Bu zorlu yolculukta biraz yardım fena olmaz. Arkadaşlarınızla ya da topluluktaki oyuncularla birlikte bu yolculuğa başlayabilirsiniz! İş bölümü yaparak daha hızlı gelişebilir ve farklı bir oynanış deneyimi yaşayabilirsiniz!

Tarif kitabınızı genişletin ve dünyanın dört bir yanındaki farklı mutfaklardan çeşitli tarifler pişirmeyi öğrenin! Ana yemekler, çorbalar, mezeler ve tatlılar sihirli dokunuşunuzu bekliyor! Bu tariflerden bir menü oluşturun, mükemmel ve lezzetli yemekler yaparak gelirinizi artırın!

Bir dükkanı güzel kılan en önemli şeylerden birisi de tabelasıdır! Özgün ve ilgi çekici tabelalar ile müşterilerinizin gözlerini sizden ayırmalarına izin vermeyin!

Çok çeşitli temalarda bulunan mutfak eşyaları, masalar, dekoratif objeler, duvar kağıtları ve çok daha fazlası ile dükkanını eşsiz bir atmosfere taşı! Dükkanınıza farklı istasyonlar yerleştirerek ek gelirler yarat. Özel tema paketleri ile dükkanında kendi kültürünü yansıtabilirsiniz!

Izgara’nın sıcağı altında zor bir gün oldu. Şimdi barda buz gibi içeceklerle serinleme zamanı! Arkadaşlarınızla takılın, müzik dinleyin ve biraz oyun oynayın!


Kebab Chefs! Restaurant Simulator indir - (Direkt indir)

37.956
OYUN BİLGİLERİ 25 Ocak 2024 11:51
Kebab Chefs! Restaurant Simulator

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.61 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 19 Ocak 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?