Katana-Ra Shinobi Rising

0Katana-Ra Shinobi Rising indir - (Direkt indir)

Shinobi Rising’de oyuncular, bir cinayet gizemini çözmesi ve masum bir çocuk varisin ölümünün ardındaki suçluyu keşfetmesi gereken genç bir Shinobi rolünü üstlenir. Bu heyecan verici macera, Katana-Ra’nın Japon esintili siberpunk evreninde geçiyor ve gizli dövüş, bulmacalar ve ortaya çıkarılacak ipuçları içeriyor. Çarpıcı grafikler ve ilgi çekici bir hikaye ile, bu korkakça eylemin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için zamanlanmış bir çaba içindesiniz!

Oyun
8 saatin var. Oyun gerçek zamanlı olarak ve Klan Kata köyünün eteklerinde gece başladığınız andan 8 saat sonra şafak sökene kadar oynanır – sorumlu gerçek katili keşfetmenize yol açacak ipuçlarını bulmanız ve çözmeniz gerekir. . Tam gizlilik modunda oynamayı veya istediğiniz zaman aksiyon savaşını karıştırmayı seçebilirsiniz. Yine de dikkatli olun, ölümün sonuçları vardır. Ölmek zamanı ilerletirken ruhunuz dirilir, bu yüzden dövüşlerinizi dikkatli seçin ve kazandığınızdan emin olun.

Dedektif Shinobi
Oyun tamamen tek bir karmaşık, çok katmanlı dikey ve yatay geçiş seviyesinde gerçekleşir. İpuçlarını bulmak için açık ve kapalı alanları keşfetmeniz gerekecek. Shinobi Sense’inizi kullanarak ilgi alanlarını bulacak, ardından ihtiyacınız olan gerçekleri ortaya çıkarmak için onları keşfedeceksiniz. İhtiyacınız olan nesneleri yapmak için köyde bulduğunuz şeyleri toplayın ve kaçınılmaz sonunuza – ya da yok oluşunuza – giderken gece boyunca gürültüye ve olaylara dikkat edin.

Geliştiriciden
Shinobi Rising ile size Katana-Ra’nın dinamik dünyasına hafif ve kolay bir giriş sağlamak istedik. Önümüzdeki yıllarda size sunulacak çok sayıda premium oyunumuz var ve sizi oyun evrenine ve ana kahramanlarından birine tanıtmak için kolay erişilebilir bir giriş noktasıyla başlamak istedik. Sizin için hazırladığımız bu alışılmadık tür karışımını ve oynanışı beğeneceğinizi umuyoruz.


Katana-Ra Shinobi Rising indir - (Direkt indir)

26.356
OYUN BİLGİLERİ 25 Nisan 2023 20:13
Katana-Ra Shinobi Rising

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.93 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 25 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?