Kapital: Sparks of Revolution

0Kapital: Sparks of Revolution indir - (Direkt indir)

Kapital: Sparks of Revolution, toplum yönetimine odaklanan bir sandbox şehir kurma oyunudur. İnsan toplumunda kriz ve kalıcı çatışma hakkında bir oyundur. En çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda hayati kaynaklarınız tükenecek. İnsanlar, onlara yardım etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanıza rağmen protesto edecek ve isyan edecek. Herkes hayatta kalmayacak.

Sınırlı kaynaklara sahip bir şehri yönetmeniz gerekecek. İnsanların ihtiyaçları ile şehir gelişimi arasında denge kurmak. Sokaklardaki kızgın kalabalıklarla başa çıkmak için. Halkınızın geleceğini şekillendirecek olan sizsiniz. Sadece unutmayın – herkesi mutlu edemezsiniz.

Şehrinizin nüfusu 3 sınıftan oluşuyor: soylular, burjuvalar ve işçiler. Her sınıfın şehir ekonomisinde benzersiz bir rolü vardır. Soylular memur ve polis olarak hizmet eder, burjuvalar vergi öderken işçiler iş gücünü sağlar. Gelecekle ilgili vizyonları çok farklı ve bunun için savaşmaya hazırlar.

Şehri yönetmek kolay bir iş değil. İnsanların talepleri yüksekken kaynaklarınız sınırlı. Önce kimin yiyecek ve barınak alacağına karar vermelisin. Düzenli olarak yeni tehditlerle yüzleşmeye hazır olun. Salgınlar, kazalar, sabotajlar, rehin alma durumları – bir fark yaratmadığınız sürece şehir dağılacak.

İhtiyaçları karşılanmayan insanlar, kuralınıza karşı kin besleyeceklerdir. Bazıları muhalif ve radikal olacak. Sizi devirmek için gizli cemiyetler kuracaklar. Sokaklardaki protestolar katliamlara ve ayaklanmalara dönüşecek. Hangi sınıfı destekleyeceğiniz ve hangisini bastıracağınız konusunda zor bir seçim yapmalısınız.


Kapital: Sparks of Revolution indir - (Direkt indir)

10.386
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 01:04
Kapital: Sparks of Revolution

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: FLT

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?