Kao the Kangaroo

0Kao the Kangaroo indir - (Direkt indir)

Oyun
Kanguru Kao, türün uzmanı Tate Multimedia’nın geliştirdiği; fırlama ama sevimli, gözü pek Kanguru Kao’nun başrolde olduğu (Hey, oyunun adı da o zaten!) ve babasının kayboluşunun ardındaki gerçeği aradığı bir 3 boyutlu platform oyunu.

Yolculuk
Yolculuğu sırasında Kao özenle detaylandırılmış, her biri açığa çıkarılmayı bekleyen sırlar barındıran çeşit çeşit bölgeler keşfediyor olacak. Kao’yu her köşede yeni bir mücadele bekliyor. Bütün yeteneklerini kullanmalı ve bu sırada yenilerini de öğrenmesi gerekli, ki bu yeteneklerin hepsinin yaşadığı dünyanın doğasında olduğu da söylenemez! Dedikleri gibi, önemli olan varılacak yer değildir, yolculuğun kendisidir.

İçerik
3 boyutlu platformların altın yıllarından esinlenen ve Kao’nun 21 yıllık geçmişinin bir meyvesi olan Kanguru Kao zıplamalarla, patırtı kütürtüyle, çözülecek bulmacalarla ve toplanacak şeylerle dolu. Sadece türden değil, Kao’nun kendisinden de beklenecek kadar çekici, muhteşem bir macera seni bekliyor!

Karakterler
Kao’nun harikulade, pırıl pırıl dünyası, onlarla tanışmanı ve bazen de yenmeni (veya yenmeye çalışmanı) bekleyen rengârenk karakterlerle dolu! Bilge eğitmenlerden, meraklı mucitlere, klasik zorbalara, Kanguru Kao’nun karakterleri hem sayıca fazla hem de hepsi akılda kalıcı!

Savaş
Kao’nun yolculuğu sırasında birçok düşmanı alt etmesi gerekecek. Hızlı ve kıvrak saldırganlar, yavaş ve ölümcül canavarlar ve aralarında kalan her şey… Kao’nun ona engel olmaya çalışanları yenmek için aldığı bütün dersleri hatırlaması gerek…

Eldivenler
Kao’nun patilerine taktığı gizemli, büyüleyici, uzun zamandır kullanılmayan eldivenler, henüz bütün güçlerini açığa çıkarmadı bile. Bu eldivenler yolculuğu sırasında Kao’nun vazgeçilmezi olacak, ona düşmanlarını alt etmede ve dünyada yol almada yardım edecek. Barındırdıkları gücün tam olarak anlaşılabildiği bir zaman gelecek mi? Kao bunu öğrenmeye çalışacak.

Dünya
Taze mücadeleler, düşmanlar, bulmacalar ve sırlarla dolu, çok sayıda özgün ve harikulade dünyayı keşfet! Kao yolculuğunu devam ettirdikçe bu detaylı mekânlarda ilerlemek için zıpla, tırman, dal ve sür!


Kao the Kangaroo indir - (Direkt indir)

5.704
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2022 20:32
Kao the Kangaroo

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 9.08 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 27 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?